БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 00:04
Все блогеры в инстаграм как один поддержали Федорова
Это что за механизм такой?и даже жена Остапчука, улетевшая на пмж в Канаду
Уси Пуси• сегодня в 00:51
Ответ дляДевальвация
вони вийшли за те, що для них важливо, незважаючи на страх і погрози від влади. А такі, як ви нікуди не виходять, тому так. Такі наші права і свободи.
Поки не знайдеться хтось, хто вирішить не сидіти. Але такі пасіонарії зараз, на жаль, на війні, і гинуть.
За Федорова не посадять і вибачатись не змусять, їм нічого не загрожує.
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 00:52
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вот хороший кадр для рашапропаганды) Американский след))
Ребенку тоже 300 грн.дали, или только родителям, как думаете, автор?))
Ну он пока только ползает, но если надо они нс подгузнике ему надпись сделают и стррьку выложат за пару тыс косарей
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 00:53
Ответ дляУси Пуси
Не факт. І починалась вона не примусово.І мотивації вистачало. І чим більше затягують тим більше люди втрачають людське обличчя.
Факт, почитайте, закончился к сожалению патриотизм у большинства
БезникаяЯ• сегодня в 00:53
Ответ дляPrervana
Народ соскучился за движухой. С картонками стоять и сторьки пилить это ж всяко интереснее, чем к примеру завалы в Вишневом разбирать
Вийти на мітинг - це не по секендам шлятися і фоткати хлам за три копійки, у всіх різні розваги, хтось за країну, хтось просто ждун, да, Олічка? Ви з завалів пишете чи просто так ляпнула, як завжди?
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 00:53
Ответ дляБорисфенка
Завжди вражає одностайність москалів і п´ятої колони
Ви настільки тупі, що зовсім не розумієте, що відбувається.
Ладно матрьошки, що з них взяти, але ви ж живете в Україні? Новини не читаєте, війну не помічаєте???
Матрешки, хуешки, вы хоть иногда мозг свой активируйте
Уси Пуси• сегодня в 00:54
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Саме тому можна індусів і пакистанців завозити але не мести вулиці, а воювати.
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 00:54
Ответ дляУси Пуси
Кстати кто там с этими картонка, парни до 25 или кто?
любименькая• сегодня в 00:54
Ответ дляУси Пуси
Я навпаки грошима популістичними не користуюсь, на відміну від вас. Ви за тищу і матір рідну продасте. Я не настільки тупа, щоб не розуміти звідки їх беруть і суми витрат на вітер.
Що і потребувало підтвердження. Люба моя, все в ваших руках. Візьміть 1000 і скиньте підрозділу на першій лінії. Але… гнучкість розуму перебиває логіку? Буває. Шо поробиш.
Пиши-пропало• сегодня в 00:55
Ответ дляPrervana
А ви де ?
Завали розбирали чи з картоном вийшли ?
Викачую яйцями• сегодня в 00:56
Ответ дляВірю, я повірив
’Министерство обороны Украины обеспечивает потребности ВСУ, ОРГАНИЗУЕТ ПЛАНИРОВАНИЕ МОБИЛЛИЗАЦИИ, создает резервы и РАЗРАБАТЫВАЕТ НОРМАТИВНУЮ БАЗУ’
Тогда уж давайте скажем, что ТЦК подчиняются Верховной Раде, это же она Закон о мобилизационной подготовке и мобилизации приняла. А Президент указ о мобилизации издал. А Кабмин постановление о порядке мобилизации издал. Но там ничего не написано о бусификации.
Уси Пуси• сегодня в 00:56
Ответ длялюбименькая
У вашому випадку, люба моя, ви їх просрали. Тому не давайте порад коли вас не просять. Це мільйони які мали йти на озброєння. Голову вмикайте. Популізм головного мозку в людей. Жах
Борисфенка• сегодня в 00:56
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Це ви очі роззявте. Але ви не вмієте мислити категоріями збереження нації, тому ніхера не розумієте в тому, що відбувається зараз.
І пояснювати без толку - ви або тупа блондинка, або хитра матрьошка.
Пиши-пропало• сегодня в 00:56
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Получается им плевать. Никто не написал о том, что русскоязычное население дмскриминируют по полной, что нет бомбоубежищ практически вообще, но Фёдоров это же святое
Кого дискримінують?
Яке насєлєніє ?
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 00:57
Ответ длялюбименькая
Ничего в руках народа нет,вот вообще, это иллюзия
Уси Пуси• сегодня в 00:57
Ответ дляБорисфенка
Хто має зберігати націю? Вся ця компанія штовхає Українців, те що від нас залишилось в прірву
Борисфенка• сегодня в 00:59
Ответ дляУси Пуси
Нема спасу. Нормальні комбриги підтримали Федорова. А суку Сирського треба розстріляти, але Зеленський чіпляється за нього зубами. Може скоро втіче, сука.
Пиши-пропало• сегодня в 01:00
Ответ дляУси Пуси
Немає поняття ухилянт, не існує на законодавчому рівні. Люди мають виходити проти насилля і вбивств в першу чергу, проти диктатури.
Ідіть ви .
Уси Пуси• сегодня в 01:00
Ответ дляБорисфенка
Федоров і Сирський це люди потужного лідера. Це він їх привів до влади, отямтесь
Пиши-пропало• сегодня в 01:01
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
100%, а дена Остапчука получит 10 тыс дол своих проплаченных за пару сторис и безбедно будет жить себе в Канаде, пока наших ребят пакуют
Забирай своих рєбят з України.
І вали за кораблем.
любименькая• сегодня в 01:01
Ответ дляУси Пуси
Я не просрала. Я била в корінь вашої неосвіченості. Але вам складно це зрозуміти. Що ж сталося що ви не змогли на обороноздатність направити гроші? Донат? Акції підприємства? Книга для виховання себе чи дитини? Що вам завадило? Відсутність освіти? Iq? Про плачемо?
Пиши-пропало• сегодня в 01:03
Ответ дляЯниЯ
Скопіювала з новин слова Федорова:
Наша команда встигла:
1. Відключити росіянам Starlink, що кардинально зменшило їхні можливості вести ефективну війну дронів.
2. Отримавши Міноборони без бюджету, ризикнути, взяти кошти з грошового забезпечення з кінця року та ефективно інвестувати їх у mid-strike, FPV на оптоволокні, дешеву розвідку, НРК, дрони-перехоплювачі та deep-strike дрони. Закупити за чотири місяці більше дронів, ніж за весь минулий рік.
3. Запустити «Логістичний локдаун» як окрему програму з окремим фінансуванням, що разом із правильними закупівлями та підтримкою топпідрозділів дало змогу відрізати логістику ворога й розпочати ізоляцію Криму.
4. Продовжити програму фінансування Лінії дронів, яка є фундаментом для закупівлі дронів для Сил безпілотних систем.
5. Запустити програму підтримки сучасних дроново-штурмових підрозділів, які насамперед воюють технологіями.
6. Запровадити 70% передоплати за закупівлі через єБали на порталі Brave1 Маркет.
7. Кардинально змінити систему закупівель. Запустити перші тендери на далекобійну артилерію та сотні тисяч дронів, що економить державному бюджету мільярди доларів.
8. Уперше закупити тисячі пікапів, багі та квадроциклів для війська. І ще й через тендер.
9. Інтегрувати Павла Лазаря в Повітряні Сили, впровадити процедуру розбору кожної масованої атаки (After Action Review). За цей час відсоток перехоплення дронів зріс з 83% до 91%, а крилатих ракет — із 47% до 87%.
10. Уперше законтрактувати ракети для Patriot PAC-2 GEM-T, а також подати заявку через європейський кредит на закупівлю ракет PAC-3.
11. Запустити базовий рівень забезпечення дронами для бригад та корпусів. Уже з липня всі бойові бригади та корпуси почнуть отримувати прогнозовані постачання дронів без ручного втручання. Це дає змогу прогнозувати свої подальші дії.
12. Запустити масштабну грантову програму для виробників вибухових речовин і ракет.
13. Розпочати непопулярну, але надзвичайно важливу трансформацію війська: контракти для всіх із визначеними строками служби та відстрочками, запровадження однієї з найвищих у світі заробітних плат для піхоти та штурмовиків, відкриття ринку іноземного рекрутингу за прозорими й привабливими ринковими умовами, нові інструменти для стимулювання повернення військовослужбовців, які самовільно залишили частину.
14. Провести три засідання «Рамштайну», де вдалося вийти з інформаційної пастки росіян про нібито нашу поразку та повернути партнерам віру в Україну. Було оголошено про $40 млрд підтримки на цей рік (і це без урахування європейського кредиту).
15. Запустити механізм використання європейського кредиту на наші воєнні пріоритети. Це було окреме складне бюрократичне завдання, яке вдалося реалізувати.
16. Знайшти шлях масштабування дешевих ракет проти реактивних шахедів. Підписати рекордний контракт.
17. Наша балістика. Символічно, у день звільнення уряду провели успішне тестування балістики, яка розроблялася в зоні відповідальності МО. Кардинально змінили технічне завдання та довели максимальну точність. На 30% зменшили ціну. Україна потрапить у нову лігу.
18. Підписати контракт на закупівлю літаків Gripen, які дадуть змогу збивати літаки СУ, носії КАБів.
19. Разом з військовими спланувати та реалізувати операцію «Ашан», що зупинила механізований наступ ворога на пів року.
20. Відкрити експорт у межах програми Drone Deal, щоб залучити інвестиції та збільшити виробництво оборонно-промислового комплексу (ОПК).
21. Запустити Trophy Lab — надати можливість для партнерів вивчати російські воєнні розробки.
22. Запустити Defense AI Center A1, щоб пришвидшити впровадження штучного інтелекту у війну.
Не мало так встигли за пів року.
Наша команда встигла:
Не мало так встигли за пів року.
Так то в русні підгорає.
Уси Пуси• сегодня в 01:05
Ответ длялюбименькая
Ви тупа? Я не приймаю подачок з бюджету які йдуть на нецільове призначення. В час коли ці мільйони потрібні армії. Дупу ними витріть якщо мізків немає. 40 мільярдів забрали в резервний фонд і роздеребанили, щоб такі ідіотки мене питали чому я не беру. Ні на що вже немає.
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 01:03
Ответ дляПиши-пропало
Забирай своих рєбят з України.
І вали за кораблем.
Так считаете, что жена Остапчука патриотка или Лера эта тоже?)) Зирочка вы наша
Твоя подружайка• сегодня в 01:04
Пилят бабло на дронах и деньгах
Народ ведется, такой у нас народ
Выходить надо было по другим причинам, а это все передел по карманам новая серия
Если что, никого не поддерживаю и с теперешних- все воры и убийцы
Народ ведется, такой у нас народ
Я Головна• сегодня в 01:04
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ага, про Вишневое единицы написали, но не так как за Федорова
Вероятнее всего оно все накапливалось, скандал со скелей, бусификация, вишневое. Единственное, что приободряло-дроновые успехи, с которыми ассоциировался Федоров. С его увольнением у людей забрали единственный повод для оптимизма. Вот оно всё и понеслось.
Сырского никогда не любили, но терпели. Когда же выяснилось, что выбор был между ними двумя, то понятно что люди выбирают современный подход, а не совкового мясника.
Неваляшкина• сегодня в 01:05
Я в ужасе, насколько у нас тупые люди, которые за столько лет не поняли, что все, кто пробрался к власти, они все одинаково продажные. Порядочных и честных там просто нет, их туда не пропустят. И то, что сейчас происходил, это они между собой не могут поделить места и должности. А люди, вместо того, чтобы выступать за собственные интересы (например, против произвола ТЦК, повышения проезда и т.д.), опять митингуют за чужие интересы вместо своих.
Уси Пуси• сегодня в 01:05
Ответ дляТвоя подружайка
Пилят бабло на дронах и деньгах
Народ ведется, такой у нас народ
Сто відсотків. Ви абсолютно праві