Ждушечка• 09 июня 2023
Де в Києві видаляли фіброаденому мз і скільки коштує операція
Порадьте будь ласка клініку і лікаря, де видалили і без ускладнень пройшло. Цікавлять відгуки під місцевою анестезією
Ждушечка
• 09 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Навіщо видаляти? Спостерігайте.
швидко росте, рік назад зявилась і вже 2 см
Ждушечка
• 09 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Їх може бути не одна, так що ж груди всі порізати?
в моєму випадку краще видалити
задумчивая мордочка• 09 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Може зупиниться?
Чудовий каламбур• 09 июня 2023
Автор, раджу Собченка Сергія Олександровича. Приймає і оперує в онко-лікарні на Верховинній.
ОдинРазНадетое• 09 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Навіщо видаляти? Спостерігайте.
Ой, ці спостерігання... у моєї мами доспостерігалися до РМЗ... я за видалення руками і ногами, краще груди в шрамах, аніж...
Папобус• 09 июня 2023
Я удаляла на Верховинной под местной анестезией. К сожалению фамилии доктора не помню, давненько было это.
Ждушечка
• 09 июня 2023
Ответ дляПапобус
як ви туди потрапили? в реєстратурі сказали що лише онко видалять і з направленням
Ждушечка
• 09 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
як до нього записктись? в реєстратурі кажуть що лише з направленням
Папобус• 09 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
По знакомству. Ищите контакты докторов, которые там работают и договаривайтесь лично. Через регистратуру понятно не примут.
Ждушечка
• 09 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Може зупиниться?
може, але боюсь переродження в онко. Про видалення теж жахів начиталась, хто зна як краще
задумчивая мордочка• 09 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Мені лікар казав, що фіброма та онко не пов´язані. Можуть бути фіброми без онко і онко без фібром. А як насправді хз
Пугачиха• 09 июня 2023
Видаляла у приватній клініці у 2019 році. На той час операція коштувала 18 тис.
Сіточка• 09 июня 2023
Мой хирург Нечай Александр Павлович, научно-практический центр эндокринной хирургии и тоансплантологии занимается, сходите на консультацию
Ждушечка
• 09 июня 2023
Ответ дляСіточка
дякую!