Потринділиця• 09 июня 2023

Чи нормально дарувати похресниці на Дн таку книгу?

Чи це потрібно узгоджувати з батьками або батьки можуть купувати таку книжку дитині на власний розсуд? P.S. Книга як частина подарунку буде, ще щось інше хочу докупити. І порадьте шо можна ще купити дівчинці на 9 років? Дякую
Дама с заначкой• 09 июня 2023
В 9 нормально.

Дама с заначкой• 09 июня 2023
Вы же с кумовьями общаетесь, я бы спросила все таки
Пасти Ла• 09 июня 2023
Спросите у родителей. Я бы одобрила, но мои родители когда увидели,что я купила дочери такую, долго возмущались
Всіх підсаджую• 09 июня 2023
Зачем это нужно, вы подчеркиваете, что считаете себя умнее ее родителей и самой девочки, что ж они без вас сами не догадались про интим почитать). Не надо так делать, это нелепо.
Салт• 09 июня 2023
Я би узгодила з батьками. Для мене - це нормальний подарунок, але люди різні.
Заела_пластинка• 09 июня 2023
Я б запитала у батьків.
Не дуже подобаються малюнки
Мамина корзиночка• 09 июня 2023
Нет, ненормально
Тем более, крестнице.
Вы за духовное воспитание отвечать должны, и помогать в этом.
А не вот это вот все

Подвійна веселка• 09 июня 2023
Она с 3 лет
автор Потринділиця • 09 июня 2023
Не буду тоді саме таку купувати, це дійсно справа батьків. А що можна ще купити?
Глас_Народа• 09 июня 2023
Я бы согласовала с родителями. И ещё зависит, на сколько у вас близкие отношения с крестницей. Если не близкие, лучше такого не дарить.
Коханозадовільна• 09 июня 2023
В9 років вже можна Віточка квіточка чи щось подібне
Бубль Гум)• 09 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Нет, ненормально
Тем более, крестнице.
А не вот это вот все
Ви нормальна?
Вот ето вот все це що?
Скучаєте по газіровці з автомата за трі капєєчкі?
Стефанія• 09 июня 2023
спросить, а лучше выбрать другой подарок без вас разберутся с этой темой
Мамина корзиночка• 09 июня 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ви нормальна?
Вот ето вот все це що?
Да, я нормальная!
А вы идите мимо.
Панна Кота• 09 июня 2023
Купите ей лучше книгу Коти вояки.
Как раз тот возраст.
Вы же крестная, занимайтесь своим делом, а не умничайте.
автор Потринділиця • 09 июня 2023
Ответ дляПанна Кота
Купите ей лучше книгу Коти вояки.
Как раз тот возраст.
Ось таку думаю купити
Замороженная селедка• 09 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Нет, ненормально
Тем более, крестнице.
А не вот это вот все
вы подумали, что это камасутра для детей, да?
ЯспАкойнаЯ• 09 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Нет, ненормально
Тем более, крестнице.
А не вот это вот все
Она не пошлая.
Эт вернячОк• 09 июня 2023
В 9 вже пізнувато, як на мене. Книга класна, але це для сумісного читання з батьками скоріше, щоб можна було обговорювати питання, що виникають, а не просто «на тобі, дитино»

Карпатський грибар• 09 июня 2023
Я племяннице подарил на 13 лет ’Декамерон’.
Гербарія сушу• 09 июня 2023
Автор книга в старпості вже пізно для 9 років, цю книгу в 5-7 років вивчають. Хіба що батьки там дитину огороджували від інфи.
ЯспАкойнаЯ• 09 июня 2023
Лучше спросите родителей, как им такая книга? Если не нравится, спросите, что нравится девочке, чего нет?
автор Потринділиця • 09 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Впевнена що там про таке не розмовляли з малою взагалі.
Гербарія сушу• 09 июня 2023
В 9 років вже Гаррі Поттера читають і подібне, подивіться в цей бік.
ЯспАкойнаЯ• 09 июня 2023
В таком возрасте дарят разные рюкзачки, наборы опытов. Моя бы оценила книгу Гарри Поттер, но у нас они уже все есть, какой-то набор, конструктор с ним, набор фигурок.
автор Потринділиця • 09 июня 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Подобатись може те на який бюджет я не розраховую, чи це створить мені лишні рухи ходити і шукати. Тому надаю перевагу самій вибрати подарунок.
Гербарія сушу• 09 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
Подивіться ось таку, там дівчинці 9,5 років.
Я в 9 років вже про місячні читала.
Глас_Народа• 09 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
А крестница ваша любит читать?
Мейк-ап форева• 09 июня 2023
Я була б проти. Я обирала такі книжки донці сама, вичитувала попередньо, щоб там були речі, які мені підійдуть.
Просто болталка• 09 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
Тобто вподобання дитини вам в принципі нецікаві? І те, що така книга, можливо, вже є? Головне зайвих рухів не робити і поставити галочку)