Папобус• 12 июня 2023
Пляж, гола жінка, чоловіки і мій мужчина
Приїхали на пляж озера, мій мужчина побачив голих людей (2 чоловіка і жінка), почав говорити, що він не розуміє цього, але з іншої сторони у нього була ерекція. У нього така реакція була, тому що як я розумію він не може спокійно реагувати на вигляд голого тіла. Я нудистів на звичайному пляжі теж не розумію, але абсолютно спокійно реагую на те, що бачу голе чоловіче тіло. Якось мені не холодно і не гаряче, просто не дивлюсь і не акцентую на цьому уваги. А у нього така реакція, що хочеться завалити лопатою су ка*лять... Боже, я ніколи не знайду чоловіка, який буде мене влаштовувати😢 мабуть не дано мені бути з парою😓😓 самотність мені світить((
Наполеон Бонапарт• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
автор дикая ...)
Якби у вашого чоловіка став на чужу жінку в реалі при вас , то ви б навряд чи посміхалися)))
А то такі всі двулічні
В одній темі це не припустимо, в іншій запроста. І впевнена, що одні і ті ж самі відповідають..
А то такі всі двулічні
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А то такі всі двулічні
я понимаю, что у моего чоловика може встати на іншу жінку. Це природа.
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
А як називається мужчина, з яким зустрічаєшся? Нам по 35
Автор, ви якась агресивна.
Наполеон Бонапарт• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Так всі розуміють це. Але це неприємно для жінки. І не треба лукавити, що вам все рівно.
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мій зі мною сексом займається, майже кожного дня. Та і живем ми 26 років вже. Вряд чи їй треба дядько одружений 52 років)))) Він як зі мною позаймається, то на неї нічого не вистачить. А раніше, то гаї шуміли і зранку і з вечора))) на пляжі ми тому були 20 років тому у Іспанії.
Ви ж розумієте, або у нього потреби не високі у кількості сексу, або ви його так укатуєте, що в нього ці реакції виключаються. Є такі жінки, що так ухайдохають, що той ще тиждень нічого не схоче ))))
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Дивлюсь.. не часто, він частіше за мене і це мене дратує теж. Дратує, тому що виявилось, що щодня дивиться
Та хай він дивиться то порно, господи ))) Чого ви лютуєте, як дика скажена жінка
ЖАХ!!!!
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляДжонсонюк
Может просто я старая уже, меня два тела на бережку озера не возбуждают никак. Как и стриптиз. Голое тело и голое тело. Старость уже. К тому же мужчина должен понравится, а не кот бегемот с плада который просто тело вероятно не в вашем вкусе, непонятно какого возраста
а сколько Вам лет? )
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А то такі всі двулічні
Не проблема, в мене активний чоловік і я не завжди можу його заганяти , щоб він був довго у фіз відключці). Я не ханжа.
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Абсолютно.
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Він дуже харизматичний, емоційний, енергії дуже багато. Я теж така, він по суті моя копія, але я за 35 років уже наїлась чоловіками, нічого цікавого там немає. Мене цікавить в першу чергу внутрішній світ, а потім уже секс. Мені чоловік без духовного світу не цікавий. А у мого мужчини ще секс в пріоритеті.
Це погано,що Вас секс не цікавить. Того у нього й став член на ту голу жінку ))))
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Ну, але блін... Мені це не підходить( є чоловіки, які спокійно реагують. Нахєр я вибрала такого? Ненавиджу себе, мені боляче. Може це смішно звучить, але мені НЕПРИЄМНО
Автор,да вспокойтеся вже. Випіть валерінки. Аж противно вже від вашої істерики....
Наполеон Бонапарт• 12 июня 2023
Ответ дляolena_shch
А ви до чого, я з іншою переписувалась.
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А ви до чого, я з іншою переписувалась.
Бо ви на форумі.
Удачная• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Чоловіки були пізніше... Спочатку він побачив голку жінку... Потім ерекція була... Голові чоловіки пізніше
Автор, я жінка і звернула би увагу на оголених чоловіків полюбому на їх цюцюрку
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Просто не ходіть з ним на такі пляжі))) Хай сам ходить.
ото й так хай собі її чоловік на такі пляжі ходить сам.хоть почує смак життя ))))
Меряю линейкой• 12 июня 2023
Та конечно, все такие ’ой да это нормально, я только радуюсь, когда у мужа встаёт на чужих баб, это же прекрасно, значит он не импотент, я даже хвастаюсь этим’🤣🤣🤣
То есть вы хотите скзаать, что если у моего мужа хер остаётся спокойным, если перед ним чужая голая баба, но прекрасно стоит со мной, то он все равно импотент?
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляДжонсонюк
Так может возбуждаться от наблюдения акта, милочка, а не от дядьки актера.
Непонятно от чего возбудился кавалер, если люди не воспроизводили акт.
её мужчина возбудился от голой женщины
Ненька наша• 12 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Меня тоже возбуждают голые мужчины,но люблю и сплю с мужем 21 год уже...
Которые голые по пляжу трудятся хозяйством?
Меряю линейкой• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Автор, по-моему он просто классический дрочер-кобелина. Для советчиц конечно же это абсолютная норма, советчицы радуются, когда их мужья дрочат на порнуху или на чужих баб. Но хочу вам сказать, что не все такие и я бы вам советовала поискать мужчину с более зрелой сексуальностью
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А як напишеш мій чоловік, то подумають що чоловік законний, а у автора він не є її чоловіком. А просто чоловік,коханний))) оце написала
так у законных тоже на других женщин встаёт. ’законный’ он или ’незаконный’ чоловик -для эрекции на других женщин это не важно. а ’законные’ еще и подгуливают. вон, посмотрите, сколько их в инете, законных’-ищет утех на стороне ....)))) все, ког знаю, знакомые, ’законные’ - все по бабам бегают. некоторые даже в обеденный пееррыв на полчасика прибегают. а после работы -домой, к своей ’законной’
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
я не верю, что мужчина в 52 года каждый день занимается сексом. как минимум, сперма не успеет восстановиться.
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені неприємно усвідомлювати, що його збуджують інші. Я не розумію, чесно! Я абсолютно спокійно реагую на інших чоловіків, немає там нічого такого, щоб аж у мене ’встало’. Набагато цікавіше, коли людину пізнаєш, коли там харизма, глибина, цікавий духовний світ, тоді і сексу хочеться. А не б лять вийшла з озера гола жінка і вже стояк🤦♀️
я уже знаю, що ми на жаль розійдемось, бо знаю себе... Шкода, звичайно. А ще гірше усвідомлювати, що скоріше за все я буду сама, бо мені не підходить таке життя, яке для інших норма(
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ дляА поговорить?
Ну так если вы не хотите секса в 35, то это большая вероятность что таки будете одна.
Секс в отношениях одна из главных составляющих.
Я люблю секс, навіть дуже, я теж харизматична, емоційна і в сексі я витриваліша, ніж він. Але секс це лише додаток до внутрішнього світу і аж ніяк не навпаки. Мене не збуджує якийсь голий дядько на пляжі, хай яке аполонське тіло би він не мав
А поговорить?• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
И вы в вашем возрасте не способны понять что все люди разные и не такие как вы? И что это не делает их ’плохими’?
Божий одуванчик• 12 июня 2023
Ответ дляДжонсонюк
У вас мокребт трусы, клитор набухает, соски дыбом встают?
У мене - так. Соски - не знаю, а мокрію легко.
Ви якось дуже ревниво реагуєте, реакція Вашого чоловіка - на рівні інстинктів.
Латексне альтер ЕГО• 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Каждый думает в меру своей распущенности. Ваш представил себя участником этой голой тусы мжм.
А я, видимо, старею. Была в немецкой сауне. И как в том анекдоте про эксбицтниста в лифте и тетку с сумками с базара.
я туда и не пойду) хотя есть возможность, но желание не появилось
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
автор, ну увидел он женщину.... захотел её.....это природа.... вы же не единственная .....
а водичка не холодная была еще?
вы в каком регионе на пляже были?
а водичка не холодная была еще?
вы в каком регионе на пляже были?
Ми не купались, просто приїхали наповнитись енергією, а наповнився кров´ю його член.
Латексне альтер ЕГО• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
та нет, ему нужен уже кефир, клистир и тёплый сортир) ну Вы и зануда!