Джем Шакіри• 14 июня 2023
Іжа на цілоденну екскурсію дитині
Дівчата, брейнсторм!
Підліток 13 років їде сьогодні вночі до завтра пізнього вечора (на добу) на автобусову екскурсію, іжа з собою. Гарячої води в автобусі на буде, ніяких бістро та магазинів не буде. Що дати, щоб не зіпсувалося та дитина не сиділа цілий день на крекерах та джусі?
Обмеження: не їси твердий сир та ніякі ковбаси. Овочі теж ні.
Вже даю варені яйця, булки, крекери, банани, протеїнові батончики, йогурт, гранолу.
Що додати?
Хочу на Балі• 14 июня 2023
Я ще даю фруктові пюрешки з собою, роблю тости
Але в нас сир твердий вживає.
Того що Ви перерахували- додайте воду і хватить.
Але в нас сир твердий вживає.
Забризкана водою• 14 июня 2023
А туалети? Будуть на заправки заїжджати то там і магазин. Можна чай чи хотдог взяти
Кашпо• 14 июня 2023
Горішки, яблука, банани, крекери, здобну булку.
Чай купить, десь же будуть зупинятися.
Яйця точно зайві, не сормте дитину.
Чай купить, десь же будуть зупинятися.
Яйця точно зайві, не сормте дитину.
Джем Шакіри
• 14 июня 2023
Ответ дляКашпо
Чай купить, десь же будуть зупинятися.
Яйця точно зайві, не сормте дитину.
Чай купить, десь же будуть зупинятися.
Яйця точно зайві, не сормте дитину.
Ні, чай лише з собою, нігде зупинятися на будуть, лише місце екскурсії, а там точно нічого харчового немає.
А яйця всі діти з собою беруть, це нормально у них, ніякого сорому
Незламна• 14 июня 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Та на одних яйцях можна протриматись, це найкорисніший продукт взагалі.
БезПаспортаНеПродаю• 14 июня 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Питу/шаурму ему заверните - вложите курицу, овощи и т.д.
Печеньки, вафли, сок, чай, орехи, кабаносы.
Я тут Живу• 14 июня 2023
Заморозить пару баклашек по 0.5 и обмотать фольгой, будет вам охладитель чтоб до утра точно ничего не испортилось. Потом их выкинуть,ну или выпить если питьевая вода.
Я на утро делаю блины с начинкой,тоже замораживаю,до утра прекрасно доживают.
Сухофрукты,орехи,яблоки,бананы нет,они потом выкидываются.
Кстати готовую отбивную тоже можно заморозить.
Джем Шакіри
• 14 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую вам, оце насправді гарна порада, добре що я тут спиталася!
Бджолина королева• 14 июня 2023
В Іспанії багатьом дітям дають з собою в тривалі екскурсії салати на основі макарон. Відварити та охолодити макарони, додати за смаком: порізані сосиски/ковбасу, сир, тунець консервований, зелень, соус песто, яйця, сухарікі маленькі, овочі, або ж просто оливкову олію.
Я своїм ще даю горіхи, вони поживні, корисні.
Джем Шакіри
• 14 июня 2023
Ответ дляБджолина королева
Цікава ідея, але моя дитина цього нажаль не буде їсти :( але дуже цікаво, дякую