Фуліганка• 15 июня 2023

Набрал бывший и выбил

Не общаемся год, смотрю телефон загорелая. Его номер , секунд 5 прошло и выбил. Как думаете случайно или маякует, типа чтобы перезвонила? Перезванивать не буду
Небоброїдка• 15 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Та нехочу навіть знати))) Вважаю дурістю взагалі лізти до чужого телефона і самій вирішувати з кім йому спілкуватися. Вона створює цім проблеми. Вже ж сама і скандалила, що я не повідомила, що його налогові платежі повернулися, і штраф якийсь. Кажу, що ви заблокували мене, того і не знаєте. То мовчала сиділа, губи жувала. Вона така хвора, що блокує і в нього і в себе))) З неї вже всі відділення сміються . Вона оце образиться на щось, і не приходить до мене, а біга на інше відділення))) хто зна, що в голові у людини. Він нормальний, розумний дядько.
И тем не менее она его жена? А муж и жена одна сатана. Он же ее выбрал)
Слухи-руки не распускаю• 15 июня 2023
Ответ дляПодвійна веселка
По теме: автор, вы настолько не уверены в себе, что 5 секундный звонок вас взволновал настолько, что вы об этом создали тему на форуме.
Вчора в мене так чоловік тикнув у вотсапі. Ну думаю , помилився, роботи багато, працюю далі. Ввечері мені висказав, що я бачила, і не перезвонила))) Питаю, чого сам не позвонив, мовчить. Ще і каже, а якби то мені погано було, то ти і не перезвонила)))) Ми звісно оба насміялися з цього, але іноді ждуть, що перезвонять. І це спрацьовує у більшості випадків. Я , якби була не занята, то точно перезвонила б..а так забула.
Латвийские_Номера• 15 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Пилингует может?))) Или это другое слово?)))
Это другое слово)
Латвийские_Номера• 15 июня 2023
Ответ дляВилами по воде
Бывших блокируют и забывают если по теме .
Никого из бывших не блокировала. Не подскажете, зачем это надо делать?
Слухи-руки не распускаю• 15 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
Та хай живуть скільке влізе, здались вони мені, мова не про це. Я кажу, що є жінки, які командують , щоб видалили, або самі видаляють. От і у автора може так бути. Чого ви в хащах розбираєтеся, хто с кім живе?))) Ну їх.
Подвійна веселка• 15 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автору бывший звонил, с которым они год не общаются. Причём здесь ваш пример?
Голова колгоспу• 15 июня 2023
Ответ дляФуліганка
Телефон загорелся
Девочки по теме пожалуйста
А я сижу такая вся (загорелая) в Дольче Габбана
А он звонит и мяукает.
На сердце рана
Вилами по воде• 15 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не хочется человека слышать в блок .. я не возвращаюсь к прошлому .
Слухи-руки не распускаю• 15 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Теж тільки що знайшла парочку колишніх в телефоні. Не блоковані))) Один лікар, інший поліцейських. Такі пригодяться завжди)))
Небоброїдка• 15 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я не о том. А о том, что даже вы в комментариях пишете, что мужик хороший, умный...Но выбрал он такую жену, значит вполне на нее заслуживает)

Может и так, что командует, я не отрицаю. И уже написала автору что ее это событие парит больше чем надо)
Слухи-руки не распускаю• 15 июня 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад в тому, що може і не случайно. Що може погано людині, і він набрав, що попалось перше, або помилився. Будь що може бути. Ви як читаєте, то не бачити, що хочу сказати?
Небоброїдка• 15 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Не представляю, чтобы мне бм звонил в таком случае) и думаю, мой номер он удалил, как и я его.
Слухи-руки не распускаю• 15 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка

Ні, ви хочете читати між рядками те, про що мені і діла немає))) Пишу, що з ним працювати нормально, а з нею морока. Все. Яка вона пара мені все рівно. Хай хоч третього запрошують у ліжко))))
БезПаспортаНеПродаю• 15 июня 2023
я б не набирала. якби йому було потрібно - подзвонив би ще раз.
не принижуйтесь
Слухи-руки не распускаю• 15 июня 2023
Ответ дляНебоброїдка
Ну то ви ж не єдиний приклад. В моєї сестри колишній її клієнт))) Вона юрист. І в нього сім´я давно і в сестри. І він їй допомагає по роботі.
Мені звонить колишній, бо його рахунки в нашому банку. Я звонила колишньому ( він лікар), бо мене так скрутило, то він мені знайшов спеціаліста, який прийме відразу. Я зі всіма дружу, мені ніхто поганого не зробив)))
Амелі на мілені• 15 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
другое
это термин из психологии абьюзивных отношений
ПесиКот• 15 июня 2023
Ответ дляФуліганка
Тоже так подумала
Просто странная ситуация
В чём странность?
Каждому человеку свойственно ошибаться.
Вопрос то в другом, Вы ждёте от него звонка.
Vihrik• 15 июня 2023
.
Шкідлива молекула• 15 июня 2023
Ответ дляНаизнанку
По теме: вы все равно не узнаете. «Перезванивать не буду».
Я так случайно попой на диване набрала папу. Смотрим телек, слышу в одеяле папин голос «алло, Маша, это ты?». Хорошо, что папу, а не учителей, коллег или других официальных лиц.
Хорошо бы видеовызовом еще. Они отвечают - а там попа