Просто звязда• 15 июня 2023
етнодім, там взагалі реально щось купити?
подарувала сертифікат чоловіку але нічого немає в наявності
сертифікат 3 тис. коштує
сказали що ви просто не встигаєте замовити бо все розбирають
але я моніторю вже 2 й тиждень і аж 1 вишиванка в наявності потрібного розміру
тобто бажаючих щось купити набагато більше ніж вони відшивають але при тому ще й сертифікати продають
хтось там купував ? як у вас це вийшло?
сертифікат 3 тис. коштує
хтось там купував ? як у вас це вийшло?
Продаю витрішки• 15 июня 2023
Підпишіться на товар, і прийде сповіщення на пошту про потрібний товар