Святатабожа• 15 июня 2023

Хто брав такий літній костюм?

Мамі дуже спод-ся. Але вже не раз попадали на неякісний пошив і взагалі інакший фасон, ніж на фото. Знайшла тут де купити, але реал фото не дають(
Можливо хто вже брав собі cаме такий, порадьте, де купували і як по якості?
кнопкодав• 15 июня 2023
Какая-то пижама трикотажная. Не дают - пусть сами носят. Зачем вы хлам всякий в интернете покупаете? Если и покупать, то проверенные фирмы, которые знаешь из чего и как пошиты.

Обнимашкина• 15 июня 2023
Если не дают реального фото и нечего дальше разговаривать.
Обнимашкина• 15 июня 2023
Ответ длякнопкодав
Роза в вазі• 15 июня 2023
Ответ дляОбнимашкина
100%. Хай носять самі
Трейдер кріпти• 15 июня 2023
Та ну, куди в такому?
Все возможно• 15 июня 2023
Не реклама, але в інстаграмі в магазині moda big size бачила багато схожих. У них замовляла спорт костюм, якість не прям вау, але ціна-якість відповідає.
Прилипало• 15 июня 2023
Как спецодежда