Знову Я• 15 июня 2023
Порадьте доглядовий засіб, а семе пінка для вмивання і може ще щось для очищення
Що не спробую, шкіра реагує занадто чутливо. Єдине що підійшло це пінка від Sane але хочеться щось більш якісніше, крема ніодні не підійшли, гель для вмивання від ceraVe не підійшов. Шкіра комбінована, більше жирна чим суха, і дуже чутлива. Є розширені пори.
Майская киска• 15 июня 2023
Біодерма сенсібіо, дуже ніжний гель для вмивання для чутливої шкіри , змиває макіяж , спробуйте як заміну для пінки
Знову Я
• 15 июня 2023
Ще доповню, купила гідрофільну олію після неї потрібен крем. Порадьте такий щоб зволожував, не потрібно супер дорогі і вау ефект головне щоб не забивав пори і не покривав ніби плівкою, щоб шкіра ’дихала’
Знову Я
• 15 июня 2023
Ответ дляМайская киска
Вона не сушить шкіру?
Сиджу тихенько• 15 июня 2023
Ответ дляВладус
Медик 8 отличная! У меня тоже такая кожа, не из дешевых, но мне хватает надолго
У меня их гель с мангостаном - тоже очень классный
энциклопУдия• 15 июня 2023
Ответ дляМайская киска
Плюсуюсь! Чувствительная сухая кожа с розацеа, умываюсь только ей 8 лет. Не сушит, нежная
Сиджу тихенько• 15 июня 2023
Ответ дляВладус
Тоже для такой кожи? Куплю следующий раз тогда , попробую, спасибо
Там три вида кислот , но он супер мягкий ( у меня чувствительная кожа , склонная к розацея ) и очень хорошо работает с порами. И он тоже очень экономный , на год точно хватит. Вот тут хорошее описание