Пускаю бісики• 15 июня 2023
Порадьте хороший термозахист, що краще Kerastase, CHI, L´anza?
Порадьте будь ласка термозахист для волосся, найбільше схильна до Kerastase Blond Absolu Cicaplasme, можливо є тут хтось хто пробував цей термозахист, або у вас є щось з того що я добавила на фото?
Мудробаба• 15 июня 2023
Мне чи косметика вообще не понравилась.
Керастас дороговато, пользуюсь голдвел. Хороший.
Пускаю бісики
• 15 июня 2023
Дуже дякую усім за відповіді, я теж спочатку думала Ciment взяти, але почитала відгуки і наскільки я розумію цей для блонду ніби ефективніший + ще має захист від ультрафіолету, а зараз якраз на літо це важливо, от і вагаюсь який обрати, думала може раптом хтось вже спробував фіолетовий і порівняв який кращий)
Пускаю бісики
• 15 июня 2023
Ответ дляМудробаба
Мне чи косметика вообще не понравилась.
У мене шовк для волосся чі, мені подобається і шампуні, маски керастаз теж подобаються, голдвел ще не пробувала, зараз подивлюсь на мейкапі, але цього термозахисту немає в наявності і там лише 4 відгуки і якісь не дуже однозначні
Мудробаба• 15 июня 2023
Там по сериям термозащита, у меня такие и завтра приедет для блонда.
Масло чи норм, а шампунь и бальзам отвратительные, смотрю и подруге моей не зашло.
Самое лучшее масло для меня для волос от наша органа.
На нотино и в Еве ещё бывает эта марка
Пускаю бісики
• 15 июня 2023
Ответ дляtereska
Не знаю як термозахист, але в мене кондиціонер із серії Резістанс від Керастаз, то тхне, блін, як хоз.мило. Почитайте відгуки про його аромат, якщо надумаєте купувати або підіть затестити.
У мене якраз закінчилась серія Genesis Керастаз, мені надзвичайно подобається аромат, а мені з запахами вгодити дуже важко, ще олаплекс має приємний легкий аромат, а от зараз мені порадили Кайпро купити для фарбованого волосся, ось це шось страшне, як якісь ядерні духи з 90, ще й літровий шампунь купила, жалію що не взяла пробники перед цим, ніколи б не купила(
А цей керастаз ніби хвалять аромат, навіть не знаю де його можна затестити...
Пускаю бісики
• 15 июня 2023
Ответ дляМудробаба
На нотино и в Еве ещё бывает эта марка
Я якраз лише маслом чі і користуюсь, дякую, приглянусь до Nashi Argan. По термозахисту наразі схильна таки шось з Керастаз спробувати, але буду мати на увазі на майбутнє цю марку. Дякую)
Дідова баба• 16 июня 2023
Ответ дляtereska
В мене такий.
Ніжний тонкий запах. Шампунь теж з цієї серії.
Зовсім не подібне на мило господарське.
Може, якій на розпив чи підробки ,?
Зовсім не подібне на мило господарське.
Може, якій на розпив чи підробки ,?