Кошкина мать• 16 июня 2023

Наскільки правдива інформація в цьому телеграм канплі?

Можливо хтось знає, чи можна довіряти інформації з цього каналу, бо нігде більше такої інформації не бачила, тільки у них?
Чашечка кофе• 16 июня 2023
Кожен телеграм канал періодично може вкидати фейки або дезінфромацію. Ця новина правдива
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Підскажіть де шукати мущину бо нігде не знахошу
автор Кошкина мать • 16 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
дуже дякую
Аноним Первый• 16 июня 2023
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-straznicy-g...

Поляки теж по це пишуть. Але то таке, проковтнуть і підуть далі, як і два попередніх випадки.
Чашечка кофе• 16 июня 2023
Ответ для Кошкина мать
дуже дякую
Навіть в самих ЗМІ Польщі інформації мало. Білоруси постійно польським прикордонникам роблять нерви

Не треба чекати початку Третьою світової або ще чогось
автор Кошкина мать • 16 июня 2023
Ответ дляАноним Первый

та, ніхто вже й не думає, що буде якась відповідь, проковтнуть як завжди. Просто завжди читала в цьому каналі новини, а за це подумала, що фейк
автор Кошкина мать • 16 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Я розумію, що нічого не буде, просто думала, що це фейк
Конкордія• 16 июня 2023
Та ну, не лише тут, бачила точно в іншому каналі це, бо на цей не підписана. Все може бути, але принаймні за фейк канали відповідальності не несуть особо, так що постять всяке
промокашка• 16 июня 2023
Ну іхній вусатий розказував що іх обстрілюють украінці і що відповідь буде адекватна , сука кончена , А скільки з його територіі на украіну летить , чернігів бомбили кожен день 60км до кордону , люди в підвалах сиділи , зате в них по телебаченню про бабаків розказували ,
nata@3738• 16 июня 2023
на 1+1 була ця новина сьогодні
автор Кошкина мать • 16 июня 2023
Ответ дляпромокашка
головне, що поляки це знову проковтнуть, як і усі попередні рази.
автор Кошкина мать • 16 июня 2023
Ответ дляпромокашка
Я думаю, що якби їх Україна хоч раз обстріляла, так як вони нас, то вони б замовкли і сиділи б тихенько. Але..
промокашка• 16 июня 2023
Ответ для Кошкина мать
Ну я це так , про адекватну відповідь, то вони може думають тепер польщу кошмарить то є дуже адекватно , І війна почалась з білорусі, з його територіі заходили війська на Чернігівщину (( але ти скажи якому білорусу про це , ні не повірить не защо , в кожного по п‘ять знайомих на кордоні і кожен знає 1000% що то не вони і влни ні в чім не винні , собаки , В кіно іздили на кожні вихідні , за шампанським дорогим та за всім , по вихідних коло голівуду не проштовхнутись від «бідних» білорусів , А тоді як почалась війна нашій знайомій сказали друзі картопляні так вам і требк фашистам , Не кончені ?
автор Кошкина мать • 16 июня 2023
Ответ дляпромокашка
кончені, живу на кордоні з ними і добре розумію про що Ви пишете, помітила, що вихідці з України,які зараз в блорусі найбільше й рахують нас фашистами