Любимка-анонимка• 16 июня 2023
Якою мовою треба вписувати пасажирів у додатку Укрзалізниці?
Добрий день
Якою мовою треба вписувати пасажирів у додатку Укрзалізниці при купівлі квитків за кордон? Як в загранпаспорті чи українською?
Раніше тут радили, що так як в закордонному. Тільки я не розумію чому. Квитки при посадці перевіряє наш український провідник, документи можна сказати він взагалі не перевіряє. А вже митники перевіряють тільки закордонні паспорти
Але я б напевно теж написала як в закордонному паспорті
Любимка-анонимка
• 16 июня 2023
Ответ дляМетелики на душі
Пишете саме так як в закордонному паспорті
дякую
Любимка-анонимка
• 16 июня 2023
Ответ дляGleva
дякую
Любимка-анонимка
• 16 июня 2023
Ответ дляМетелики на душі
дякую
Ответ дляGleva
ні сайт ні додаток УЗ не дозволять вписати себе і пасажирів кирилицею якщо квиток за кордон