Гола з конопель• 17 июня 2023
Футболка вишита бісером
Добрий день!
Дуже хочу придбати футболку щоб самій вишити бісером. Але дуже сумніваюся як воно буде виглядати чи не буде де футболка важка. Чи не буде деформації футболки
Якщо вже хтось вишивав порадьте варто чи ні?
Люблю пиво• 17 июня 2023
Та нет. Не стоит. Лучше с вышивкой, это и практичней и стирать проще. Может бисер ткань потом потянет
Подмигашка• 17 июня 2023
Буде важка. Знайома вишиванку вишила, а носити не може, тягне вниз тканину
Секс-Бомба• 17 июня 2023
Это же огромный труд, а сама футболка очень быстро потеряет вид. Хоть с вышивкой, хоть без.
_Galochka_• 17 июня 2023
Ви впевнені в якості тієї футболки? Що там за трикотаж? Не буде шкода свого часу, якщо її перекрутить після прання?
Буде важка точно, бісеру багато, її буде відтягувати, де вишивка, бо вона не розподілена по виробу, а вся з одного боку.
Ну і загалом краса цього вбрання досить сумнівна. Але це вже моє суб´єктивне бачення.
Гжегож Бженчишчикевич• 17 июня 2023
Я б багато негативу написала, але не буду. Прошу не купуйте її і не вишивайте
Гола з конопель
• 17 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую.
Я_з_Франека• 17 июня 2023
А вы именно большую вышивку хотите? У меня есть и футболки и джинсы вышитые и бисером и стеклярусом, но вышивка небольшая - на одном плече, на одной брючине. Все с ними нормально, из минусов - ручная стирка и то, что эти вещи запоминающиеся, часто не наденешь.
КокошинЭль• 17 июня 2023
Авторе, простіть. Вона жлобська.
Роботи дуже багато,а сама футболка буде мали дешевий базарний вигляд, бо трикотаж паршивий
Менее Более• 17 июня 2023
Она будет тяжёлая, её сложно часто стирать, а белую надо стирать часто, иначе пожелтеет. Стоимость футболки 3 копейки, стоимость бисера космос, плюс кропотливая работа. Это как покрыть золотом машину запорожец