тянитолкайка• 17 июня 2023
Морозиво Своя лінія (АТБшне), хто купував? Як?
Прикуси Язика• 17 июня 2023
Дя яка різниця тому морозиву.Нормальне і їстівне.Даю дітям кошти щодня.Вони купують Своя Лінія те що в стаканчиках з малиною або сгущонка. Їдять з задоволенням ,як і інші марки
Шикаю і викаю• 17 июня 2023
читайте, хто виробник.
наприклад - великий стакан Своя лінія - це на 100% те саме, що й великий стакан від виробника, просто різна ціна за рахунок об´ємного замовлення.