тянитолкайка• 17 июня 2023

Морозиво Своя лінія (АТБшне), хто купував? Як?

Прикуси Язика• 17 июня 2023
Дя яка різниця тому морозиву.Нормальне і їстівне.Даю дітям кошти щодня.Вони купують Своя Лінія те що в стаканчиках з малиною або сгущонка. Їдять з задоволенням ,як і інші марки

Шикаю і викаю• 17 июня 2023
читайте, хто виробник.
наприклад - великий стакан Своя лінія - це на 100% те саме, що й великий стакан від виробника, просто різна ціна за рахунок об´ємного замовлення.
Стаська2018• 17 июня 2023
Обожаю стакан великан из серии ’ своя линия’
Меряю линейкой• 17 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Каштан у них по дсту 4733
Вы о нем?
https://www.atbmarket.com/product/morozivo-70-g-sv...
AmazingLady• 17 июня 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Вы о нем?
Да