мегамоСГ• 17 июня 2023
Якою зубною пастою користуєтеся?
Ваша улюблена?
кураГАЛЯ• 18 июня 2023
Колгейт и лакалут (утром одной, вечером -другой или через день), очень нравится лакалут сенситив, но не хватает абразивности (стоматолог такой подход одобрил). Иногда сенсодин вместо лакалута.
Залізна пані• 18 июня 2023
до войны пользовалась сплатом, думала что классная паста, потом пришлось искать альтернативу - попробовала сенсодин и это любовь, просто охеренная паста, после нее проф чистка дольше не нужна и очень вкусная)
мегамоСГ
• 18 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Яку саме сенсодин купуєте?
Залізна пані• 18 июня 2023
Ответ длямегамоСГ
Яку саме сенсодин купуєте?
відбілюючу, взагалі тільки відбілюючими пастами користуюсь)
Шотуткоїться?• 18 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Русня
И никакая к тому же, пробовала как-то задолго до войны.
IQ 80• 18 июня 2023
Ответ длямегамоСГ
Чого на splat стільки дизлайків?
Наче ж непогана паста
Російська
Мама Чели• 18 июня 2023
Любила аквафреш раніше, зараз ні. Лакалут. Але чищу якоюсь, що купила по акції в сільпо рік назад здоровенний тюбик, 250 грам, бо шкода тратитись на пасту, зараз фінансово не так, як треба.
Капуста Маша• 18 июня 2023
Хвилинку, якщо Сплат російська, чому вона досі продається в кожному українському супермаркеті + аптеки?
То засоби гігієни все таки ок? Чи гріх? make it make sense🤔
Пургену мне• 18 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
какая по акции в магазине. санино тоже пойдет. паста не главное в чистке зубов.
Якщо вам підходять SLS та парабени…
Пургену мне• 18 июня 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
останнім часом тільки Crest, дуже класна
SLS в складі не напружує вас?
Ушла и Пришла• 18 июня 2023
Ответ длямегамоСГ
Чого на splat стільки дизлайків?
Наче ж непогана паста
Тому що вона російська.
Я не чарівниця вам• 18 июня 2023
Ответ длямегамоСГ
Чого на splat стільки дизлайків?
Наче ж непогана паста
Тому що рашистська
Ушла и Пришла• 18 июня 2023
Ответ дляКапуста Маша
Так тепер вона стала по штрих-коду ’китайська’ або болгарська, хоча в Болгарії за тією адресою зовсім інше підприємство і такого бренду на їхньому сайті немає.