Хочу наколоти губи• 21 июня 2023
Кронас, Дверний Олімп - оплата кредиткою?
Підкажіть, будь ласка, чи можна в цих магазинах розрахуватися кредитними коштами? Тобто, кредиткою через термінал, щоб не платити відсоток за використання коштів у пільговому періоді?
Може ще порадите якісь магазини меблів де можна через термінал розрахуватися?
Дуже дякую за відповіді🌹🌹🌹
Дружная семейка• 21 июня 2023
Подзвоніть менеджерам і спитайте. Я купувала і там, і там. Але онлайн, тому за термінал не підкажу
Хочу наколоти губи
• 21 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
А що купували та скільки обійшлося? Якщо памʼятаєте, звісно.
Дякую!🌷
Дружная семейка• 21 июня 2023
В дверному олимпі 2 рази купувала двері на уцінці. Двері по 750 і 800 грн за полотно. На кронасі меблеві ручки, корзини-сітки, замовляла розкрій і крайкування дсп. Купувала теж розпродажні позиції, вигідно виходило.
Хочу наколоти губи
• 21 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
Дякую🌸