Olena Dnipro• 21 июня 2023
Ответ дляRe1ne
Я из Днепра и не знаю никаких баб Даш
Я тоже из Днепра. И давно их знаю.
Ответ дляRe1ne
Но вы знаете, кто она такая, а весь форум - нет
Та звичайний блогер, доволі відомий в інстаграм. Троє хлопчикі має, гарнюні дітки. Раніше мені приємно було дивитися на них, зараз по звичці іноді заглядаю. Після того, як вона написала, що на роботу бере лише до 40, бо після - жінки не можуть швидко відповідати в дірект і взагалі мало розуміють інстаграм))
Ответ дляЕвга-9246
Хотя она сама бабка))) с головой у человека что-то не то
Olena Dnipro• 21 июня 2023
Ответ дляRe1ne
Чем торгуют?
Много чем. Товары для дома, одежда, косметика, бижутерия. У них много магазинов в Новике.
Новый вот открывают в Днепре.
Если не знаете, значит оно вам и надо )
Новый вот открывают в Днепре.
Если не знаете, значит оно вам и надо )
Ответ дляЕвга-9246
Ну дивно, що їй самій далеко за 30. Я її тоді запитала, чи вона теж через 5 років перестане швидко писати повідомлення в діректі. Короче сама собі репутацію підмочила.
Пусть эту тему про себя почитает:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3305181
Ответ дляAlya91
Пусть эту тему про себя почитает:
Це треш. Як думаюча людина може таке зморозити. Так ще якби їй самій 20 було, то ладно.
Vlada-Maria• 21 июня 2023
Ответ дляOdilie
Та, баба Даша... Была тут несколько лет назад тема про минет с угольками... И так фантазия у советчиц понеслась, что на форуме Украинской правды мужчины, мягко говоря, прозрели. Но тема была отпад, жгли с юмором и на серьёзных щах. Хотя тогда не было такого обилия пошлости, как сейчас.
Класна тема була))))) коменти мужиків - вогонь)))
Ответ дляAlya91
Пусть эту тему про себя почитает:
О, пішли смайлики ’палець вниз’. Мабуть, баба Даша і цю тему знайшла))
Ответ дляOdilie
Де знайти цю тему?)))