Барвіночка• 21 июня 2023

Хто гляне на таро. Дуже треба

Що мене чекає з SS?
Педиатор_я• 21 июня 2023
Нижче реклама, за 200 грн можуть глянути, на шарік-ні

автор Барвіночка • 21 июня 2023
Хто хоче потренуватись? Зробити собі рекламу? Можете розкласти на теперішнє, а я скпжу правда чи ні?
Обіцяю фідбек.
Блондинка_в_розовом• 21 июня 2023
Що таке SS?
автор Барвіночка • 21 июня 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Що таке SS?
Ініціали чоловіка
Гарантую неперелевки• 21 июня 2023
Ответ дляБарвіночка
Ініціали чоловіка
Иностранец что ли?
Мюллерная• 21 июня 2023
Ви рекламите себе? Ціла лєнта таких повідомлень, і посеред ниг гадалка за 200 гривень
валери 62• 21 июня 2023
автор,на данный момент у вас закрыты возможности для отношений,возможно из-за скандала,но благодаря вашим усилиям,отношения вас порадуют
автор Барвіночка • 22 июня 2023
Ответ дляМюллерная
Ні, то не я. Мені треба щоб глянув хтось. Бо сама собі не можу
автор Барвіночка • 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Дякую. Я його покинула сама, там довга історія. Тепер так сумую. Цікаво чи є майбутнє, чи кохає мене чи просто гарно проводить час.

автор Барвіночка • 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
З мого боку зусиль не буде( в нас якесь божевільне притяжіння одне до одного.
валери 62• 22 июня 2023
Ответ дляБарвіночка
Вам придется потрудиться,сколько вложите,столько и получите но результат вас порадует
автор Барвіночка • 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Очікувати пропозицію🤣
автор Барвіночка • 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Ні, я пас. Точно нічого робитт не буду. І так в 37 закохалась як дівчинка, вдруге в житті. Неочікувала, що можу думати про нього 24/7.
Це якийсь триндець.

Мабуть кінець(((

Але хоч дуже красивий роман вийшов. Одне знайомство чого варте, роман можна писати
валери 62• 22 июня 2023
автор,хотите ли вы или не хотите,но руны четко показали что благодаря именно вашим усилиям,вы наладите свои отношения,сейчас у вас просто говорят эмоции но вы посмотрите как будут развиваться события
автор Барвіночка • 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Дуже вам дякую, Валерія.
marinka583• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
.
Милота• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
А можете пожалуйста мне посмотреть?
Человек с которым я сейчас живу хочет прекратить отношения? Почему стал замкнутый и не говорит правду ? Любил ли меня когда-то ?
Заранее очень благодарна
валери 62• 22 июня 2023
Ответ дляМилота
А можете пожалуйста мне посмотреть?
Заранее очень благодарна
Скажите,у вас часто бывают скандалы?
Милота• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Скажите,у вас часто бывают скандалы?
Да. Знаете почему?

валери 62• 22 июня 2023
Ответ дляМилота
Да. Знаете почему?
хочет прекратить отношения из-за частых скандалов,но он вас любит
Милота• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
А Чи бачите чому у нас скандали?
Що він приховує від мене?