Барвіночка• 21 июня 2023
Хто гляне на таро. Дуже треба
Що мене чекає з SS?
Барвіночка
• 21 июня 2023
Хто хоче потренуватись? Зробити собі рекламу? Можете розкласти на теперішнє, а я скпжу правда чи ні?
Обіцяю фідбек.
Мюллерная• 21 июня 2023
Ви рекламите себе? Ціла лєнта таких повідомлень, і посеред ниг гадалка за 200 гривень
Барвіночка
• 22 июня 2023
Ответ дляМюллерная
Ні, то не я. Мені треба щоб глянув хтось. Бо сама собі не можу
Барвіночка
• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
автор,на данный момент у вас закрыты возможности для отношений,возможно из-за скандала,но благодаря вашим усилиям,отношения вас порадуют
Дякую. Я його покинула сама, там довга історія. Тепер так сумую. Цікаво чи є майбутнє, чи кохає мене чи просто гарно проводить час.
Барвіночка
• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
З мого боку зусиль не буде( в нас якесь божевільне притяжіння одне до одного.
Барвіночка
• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Вам придется потрудиться,сколько вложите,столько и получите но результат вас порадует
Очікувати пропозицію🤣
Барвіночка
• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
Ні, я пас. Точно нічого робитт не буду. І так в 37 закохалась як дівчинка, вдруге в житті. Неочікувала, що можу думати про нього 24/7.
Це якийсь триндець.
Мабуть кінець(((
Але хоч дуже красивий роман вийшов. Одне знайомство чого варте, роман можна писати
Це якийсь триндець.
Мабуть кінець(((
Барвіночка
• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
автор,хотите ли вы или не хотите,но руны четко показали что благодаря именно вашим усилиям,вы наладите свои отношения,сейчас у вас просто говорят эмоции но вы посмотрите как будут развиваться события
Дуже вам дякую, Валерія.
marinka583• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
.
Милота• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
А можете пожалуйста мне посмотреть?
Человек с которым я сейчас живу хочет прекратить отношения? Почему стал замкнутый и не говорит правду ? Любил ли меня когда-то ?
Заранее очень благодарна
Милота• 22 июня 2023
Ответ длявалери 62
хочет прекратить отношения из-за частых скандалов,но он вас любит
А Чи бачите чому у нас скандали?
Що він приховує від мене?