ХаДиДиШь• 24 июня 2023
Нитки Аптос у Анни Огурцовой
Тут є ті, хто робили в неї?
Бо чула, ніби саме вона якось так робить, що аж в тих випадках, де інші кажуть що вже лише пластика, нитки ефективні.
Чи то розводняк? І як спаде набряк, то з ним і зроблений нею ефект від "дива" за кілька тисяч євро спаде?
Красавица писяная• 24 июня 2023
Даже аптос столько не стоят ни таких денег, ни вашего внимания. Хирурги очень их не любят. (Нормальные хирурги, которые практикуют смас). Если вопрос не в деньгах, то лучше круговую подтяжку уже.