В дитини від учора (найспекотніший день за літо) температура підвищується, до 37,7. Але вередує, плаче, тому збиваю свічками Ефералган, діє приблизно 8 годин.
Наступного тижня буде так само спекотно, вночі навіть за розчинених вікон температура
+ 28.
Що робити? Як вберегти малу від перегріву? Я ж не можу з нею на вулиці ночувати. А вентилятор увімкнути - вона гаряча, може застудитись. Порадьте, що робити?
+ 28.
Вся в кредитах• 25 июня 2023
Наш педіатр впевнено каже, що температуру до 38,5 включно збивати не можна,бо це шкодить нормальній роботі імунітету. Вирішувати вам,я б не збивала, а давала б рясне пиття і провітрювала б кімнату.
Ответ дляВся в кредитах
От при провітрюванні й тримається температура +28. Вікна були розчинені, і в кімнаті, і в кухні. Балкона немає, малосімейка, обидва вікна з одного боку фасаду, протяг зробити не вийде.
Вся в кредитах• 25 июня 2023
Ответ дляАрнаутова Олена
В такому разі має бути достатньо і одного відкритого вікна, щоб був доступ свіжого повітря. Бажаю вашій дитині здоров´я. По всяк випадок уточніть в
педіатра точний діагноз.
Уходя дверю не хлопать• 25 июня 2023
Ви впевнені, що температура від спеки?
Хоча побачите сььоотдні.
Сьогодні дощ і прохолодно, якщо Ви в Києві або поруч.
Вже не жарко.
Якщо температура спаде - можливо. Якщо ні - скоріш за все вірус.
Хоча побачите сььоотдні.
Вже не жарко.
Ответ дляВся в кредитах
педіатра точний діагноз.
Зранку поїду до чергового бокса, нехай подивляться, може, це не перегрів?
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ви впевнені, що температура від спеки?
Хоча побачите сььоотдні.
Вже не жарко.
Хоча побачите сььоотдні.
Вже не жарко.
Гадаєте, до обіду буде вже ясно? В Запоріжжі, але в нас теж дощ.
Зранку бігти до лікаря чи подивитися? Дія свічки має скінчитися о 8-10 ранку
энциклопУдия• 25 июня 2023
Зачем ставить свечи при такой температуре? Снимите памперс, поставте ребенка под душ, пусть спит голенькой, зачем пичкать таблетками и мучить свечами в попу
энциклопУдия• 25 июня 2023
Ответ дляАрнаутова Олена
В чем одет ребенок?
Уходя дверю не хлопать• 25 июня 2023
Ответ дляАрнаутова Олена
Зранку ж неділя, вихідний.
Але зранку буде зрозумілою
Ответ дляВся в кредитах
+, але автор не заморочується з питтям, свічка—це ж легше, для чого думати про здоров’я, правда?