Пузата Хата• 26 июня 2023
хто міняв старе водійське посвідчення на нове недавно
дівчата, хто в курсі, будь ласка, підскажіть.
Чи потрібна медична довідка для ЦНАПу?
Чи тільки права, паспорт, іпн?
хочу замінити права 2006р на нові.
Чи потрібна медична довідка для ЦНАПу?
Чи тільки права, паспорт, іпн?
хочу замінити права 2006р на нові.
Апрель Ивановна• 26 июня 2023
Права, паспорт, ИНН, деньги. И время , чтобы ждать (когда час, а когда и 3-4, и это ещё без тревоги).
60 метрів сметани• 26 июня 2023
Я недавно міняла але тимчасові права. Зараз же в дії можна поміняти? Чи такі старі не можна?
Стефанія• 26 июня 2023
А якщо міняти через Дію і забирати пластикові у сервісному центрі, яке фото на них буде?
Пузата Хата
• 26 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
можна, якщо вони підтягуються в дію.. моїх в дії немає(
Пузата Хата
• 26 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
без мед.довідки ви робили? такс.., а де її брати.. капєц якийс
Забрызжу ядом• 26 июня 2023
два тижні тому міняла тимчасові, процедура однакова із заміною старих.
Медична довідка не потрібна. Записуєтесь в сервісний центр мвс, з собою старі права, паспорт, іпн, і близько 300 грн. По часу зайняло 30-40 хв.
Анонім-ка• 26 июня 2023
Доброго дня, чому ви їх замінюєте? Строк вийшов? В фейсбук бачила відео, де дівчина розповідала, що нині викривають тих, хто купили права , там ще якийсь штраф, хто в курсі?
Прокачую сідниці• 26 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Через дию пластика не будет
Прокачую сідниці• 26 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ну так это о тех у кого права «липовые», если купили в мрео, то будет норм, если в базе таких нет, или есть с таким номером но на другого человека, то это даже не штраф, это статья
Пузата Хата
• 26 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
бо вони старого зразка, для виїзду за кордон треба мати міжнародні встановленого зразка + мені зручніше по Україні всі документи в дії мати.
Про липові не знаю - в мене справжні)
Прокачую сідниці• 26 июня 2023
Ответ дляПузата Хата
Про липові не знаю - в мене справжні)
Если нет штрафов, то быстренько, талончик можно взять на сайте.
Я 10 числа меняла, те что на два года, минут 25 заняло, пришла ко времени, как раз мой номер засветился, села, все проверили, сфоткалась и сидела ждала.
Но качество пластика не очень, они мягче предыдущих🤷🏼♀️
Вся в кредитах• 26 июня 2023
Ответ дляviter33
Лише старі права. паспорт, код
Фото роблять в ЦНАПІ
електронна черга, записатися в ’Послуги МВС’
Фото роблять в ЦНАПІ
А новые на сколько лет выдают?
У меня 2002 года, еще бумажные, они вроде бессрочные
Пузата Хата
• 26 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
А новые на сколько лет выдают?
На 30 років. Але мені буде під 70років вже. Навряд чи я буду тоді за кермом вже))
Пузата Хата
• 26 июня 2023
Ответ дляviter33
У мене були такі самі))
Нові - на 30 р. (від сьогоднішнього дня)
У вас є в новых дата видачі попередніх? Щоб стаж видно було
Ответ дляПузата Хата
Ні, старих нема
Є дата видачі теперішніх - __.06.2023
і доки вони дійсні - __.06.2053
Стоп!!!
Є - на звороті
колонка 10 - дата видачі старих (у мене __.__.1994)
11 колонка - термін дії нових - __.06.2053
Є дата видачі теперішніх - __.06.2023
і доки вони дійсні - __.06.2053
Стоп!!!
Є - на звороті
Сама не знаю• 26 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
#рукаліцо.
Пузата Хата
• 26 июня 2023
Ответ дляviter33
Ні, старих нема
Є дата видачі теперішніх - __.06.2023
і доки вони дійсні - __.06.2053
Стоп!!!
Є - на звороті
Є дата видачі теперішніх - __.06.2023
і доки вони дійсні - __.06.2053
Стоп!!!
Є - на звороті
фуууух))) аж легше стало))) дуже дякую вам))) тоді стаю на заміну в електр.чергу)