Пузата Хата• 26 июня 2023

хто міняв старе водійське посвідчення на нове недавно

дівчата, хто в курсі, будь ласка, підскажіть.
Чи потрібна медична довідка для ЦНАПу?
Чи тільки права, паспорт, іпн?
хочу замінити права 2006р на нові.
Апрель Ивановна• 26 июня 2023
Права, паспорт, ИНН, деньги. И время , чтобы ждать (когда час, а когда и 3-4, и это ещё без тревоги).
60 метрів сметани• 26 июня 2023
Я недавно міняла але тимчасові права. Зараз же в дії можна поміняти? Чи такі старі не можна?
Стефанія• 26 июня 2023
А якщо міняти через Дію і забирати пластикові у сервісному центрі, яке фото на них буде?
str.v• 26 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
робила рік тому, довідка потрібна. Оплатила послуги у ЦНАПі там є термінали.
автор Пузата Хата • 26 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
можна, якщо вони підтягуються в дію.. моїх в дії немає(
автор Пузата Хата • 26 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
без мед.довідки ви робили? такс.., а де її брати.. капєц якийс
Забрызжу ядом• 26 июня 2023
два тижні тому міняла тимчасові, процедура однакова із заміною старих.
Медична довідка не потрібна. Записуєтесь в сервісний центр мвс, з собою старі права, паспорт, іпн, і близько 300 грн. По часу зайняло 30-40 хв.
Анонім-ка• 26 июня 2023
Доброго дня, чому ви їх замінюєте? Строк вийшов? В фейсбук бачила відео, де дівчина розповідала, що нині викривають тих, хто купили права , там ще якийсь штраф, хто в курсі?
Прокачую сідниці• 26 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Через дию пластика не будет
Прокачую сідниці• 26 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ну так это о тех у кого права «липовые», если купили в мрео, то будет норм, если в базе таких нет, или есть с таким номером но на другого человека, то это даже не штраф, это статья
автор Пузата Хата • 26 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
бо вони старого зразка, для виїзду за кордон треба мати міжнародні встановленого зразка + мені зручніше по Україні всі документи в дії мати.
Про липові не знаю - в мене справжні)
Прокачую сідниці• 26 июня 2023
Ответ дляПузата Хата
Про липові не знаю - в мене справжні)
Если нет штрафов, то быстренько, талончик можно взять на сайте.
Я 10 числа меняла, те что на два года, минут 25 заняло, пришла ко времени, как раз мой номер засветился, села, все проверили, сфоткалась и сидела ждала.
Но качество пластика не очень, они мягче предыдущих🤷🏼‍♀️
viter33• 26 июня 2023
Лише старі права. паспорт, код
Фото роблять в ЦНАПІ
електронна черга, записатися в ’Послуги МВС’
Вся в кредитах• 26 июня 2023
Ответ дляviter33
Лише старі права. паспорт, код
Фото роблять в ЦНАПІ
А новые на сколько лет выдают?
У меня 2002 года, еще бумажные, они вроде бессрочные
автор Пузата Хата • 26 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
А новые на сколько лет выдают?
На 30 років. Але мені буде під 70років вже. Навряд чи я буду тоді за кермом вже))
viter33• 26 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
А новые на сколько лет выдают?
У мене були такі самі))
Нові - на 30 р. (від сьогоднішнього дня)
автор Пузата Хата • 26 июня 2023
Ответ дляviter33
У мене були такі самі))
У вас є в новых дата видачі попередніх? Щоб стаж видно було
viter33• 26 июня 2023
Ответ дляПузата Хата
Ні, старих нема
Є дата видачі теперішніх - __.06.2023
і доки вони дійсні - __.06.2053
Стоп!!!
Є - на звороті
колонка 10 - дата видачі старих (у мене __.__.1994)
11 колонка - термін дії нових - __.06.2053
Сама не знаю• 26 июня 2023
Ні, не потрібна.
Сама не знаю• 26 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
#рукаліцо.
автор Пузата Хата • 26 июня 2023
Ответ дляviter33
Ні, старих нема
Є дата видачі теперішніх - __.06.2023
і доки вони дійсні - __.06.2053
Стоп!!!
Є - на звороті
фуууух))) аж легше стало))) дуже дякую вам))) тоді стаю на заміну в електр.чергу)
viter33• 26 июня 2023
Ответ дляПузата Хата
Якщо нема проблем - через день видадуть нові(там же). Старі при цьому заберуть
Бо мені ще Постанову про ДТП 10-річної давності довелося принести((