Сонячний зайчик• 26 июня 2023
Бісить судинна сітка на стегнах( почало зʼявлятись після масажу, на днях ще нова
Зʼявилась
Масажі були з місяць назад, зʼявилось декілька сильно помітних і геть міленькі. Не розумію чи процес якийсь запустився незворотній з цією судинною сіткою, так переживаю, що воно далі ще йтиме. Не хочеться в 30+ мати сині ноги як похилої тьоті
До масажу не мала такої проблеми, була одна штука, я її й не помічала
Прочитала деякі відгуки щодо склеро і лазера
Хтось задоволений, хтось пише, що все повернулось і з новою силою
Якби була впевнена , що все буде ок, то зробила б, а так боюсь , щоб в погоні за красою не зробити ще гірше
Але і так ходити мені не подобається, я комплексую
Хто робив процедури? Ви задоволені ? Робити і не думати ?
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляпицунда
может у вас генетически слабые сосуды...я бы не связывала это с массажем. скорее всего стоячая работа. лишний вес. тяжелые сумки... т.е. все что дает нагрузку на ноги
Це зʼявилось одразу після масажу антицелюлітного, тобто навряд чи щось інше
Зайвої ваги не маю
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляпицунда
Робота не стояча
спальное место• 26 июня 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Зайвої ваги не маю
Забудьте про антицилюлітний масаж
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
У мене судини без масажу з´явилися, а ще і на носі(((
Ну в мене видно зʼявились через нього, може б ще багато років про вкине знала
Але вже маємо, що є
Ви нічого не робили з цією сіточкою?
Але вже маємо, що є
Ви нічого не робили з цією сіточкою?
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляспальное место
Забудьте про антицилюлітний масаж
Вже пізно) діло зроблене
Просто звязда• 26 июня 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Але вже маємо, що є
Ви нічого не робили з цією сіточкою?
Але вже маємо, що є
Ви нічого не робили з цією сіточкою?
Раніше мазала троксевазином, пила детролекс, але нічого не стало краще.
Покорительная• 26 июня 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Але вже маємо, що є
Ви нічого не робили з цією сіточкою?
Але вже маємо, що є
Ви нічого не робили з цією сіточкою?
попейте эскузан и аскорутин.
и не делайте больше массаж. и обертывания тоже.
Найщасливіша• 26 июня 2023
Ответ дляПросто звязда
А воно не щоб стало краще, а щоб не стало гірше. Те, що вилізло, вже так не зникне.
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
Неправильно делали массаж, очень много шарлатанов
Мабуть так( але вже нема вороття назад
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
Так, дійсно, щоб не стало гірше( у вас є така проблема?
Сонячний зайчик
• 26 июня 2023
Ответ дляПокорительная
попейте эскузан и аскорутин.
Так звісно, не робитиму більше
Купила детралекс
Чи все таки ескізна і Аскорутин краще? Як його вірно приймати в такій ситуації ?
Купила детралекс
Покорительная• 26 июня 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Так звісно, не робитиму більше
Купила детралекс
аскорутин укрепляет сосуды, плюс там витамин С.
эскузан - это травяные капли на спирту, для стабилизации кровотока. я просто посоветовала более легкое. мне невролог прописывал - и для кровообращения в шее, мозге, и для легкости в ногах..
а детралекс вроде более мощная артиллерия. сегодня тема про него была, там хорошо девочки принцип его действия объясняли. сама подумываю попринимать.
но блин, это ж надо на весь курс стать трезвенником)) а как летом не позволить себе коктейль или холодное пиво?
ТАЗератти• 26 июня 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Мабуть так( але вже нема вороття назад
Вам нужно к сосудистому хирургу
Женщинас• 26 июня 2023
Детралекс пьют каждый год. Я четвертый раз беру. Меньше летом отекают ноги от жары. Сосуды есть и капилляры
Найщасливіша• 26 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Детралекс не має траблів з алкоголем. Крім того, його можна пити зранку. Там 1 таблетка на добу
Покорительная• 26 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
Якщо в комплексі з Детралексом вживати алкоголь, то терапевтичний ефект даного препарату буде знівельовано, проте патологічні процеси можуть прогресувати на тлі загострення симптомів захворювання.
Джерело:
©
Джерело:
©
Найщасливіша• 26 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Джерело:
©
Джерело:
©
Ні, ну, ми ж не про пити регулярно, ми про звичайне літо. Коли може бути келих вина чи пива увечері в п´ятницю. Там курс 3 місяці, ви прямо три місяці ні-ні?
Покорительная• 26 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
вы меня расстраиваете)))
еще и тут силу воли надо применить? я никогда так долго не пила ничего. лучше проколоться дней 10-15, чем долго и по режиму вспоминать о таблетках
Сонячний зайчик
• 27 июня 2023
Ответ дляПокорительная
вы меня расстраиваете)))
А що можна проколоть 10-15 днів і це замінить детралекс?
Покорительная• 27 июня 2023
Ответ дляСонячний зайчик
не, кололи мне другие препараты, для спины, для снятия воспаления, она так болела, что на сопутствующие сосудистые проблемы я тогда подзабила. то есть венотоники - это не замена, а дополнение было.