Подавали на виплати від організації RedRose для внутрішніх переселенців по 2220 на 3 місяці. Жіночка неправильно внесла дані (імʼя). Код виплати вже прийшов, але банк не пропускає тому що не сходиться даними через імʼя. На гарячу лінію вже тиждень неможливо додзвонитися, на пошті не відповідають. Можливо хтось знає що робити та куди ще можна звернутися ? Дякую
Евгений-6d12• 01 июля 2023
Было такое же, выводил через А-Банк, через службу поддержки мне все изменили так как нужно для выплаты, потом обратно можно все вкрнуть