НетЕщеНаверное• 03 июля 2023
У кого головокружения резко начинающиеся ночью?
Потом по стенке в туалет, к вечеру отпускает, но состояние как пьяная и шатает остается(
Что это может быть? Давление в норме.
П´яна вишня• 03 июля 2023
Якщо тиск різниця велика між верхньою межею і нижній тиск то можливо такі запаморочення
Або якщо ви реагуєте на погоду чи жару постійно
Трахтибидох• 03 июля 2023
Если при поворотах головы ,то может ДДПГ ,вообще надо к невропотологу ,может все что угодно и нейронит и болезнь Миньера
Мишка-шалунишка• 03 июля 2023
У мене таке було, думала що помираю( з діжка страшно було встати. Голова кругом(. Робити багато узд і рентгенів. Шиї хребта. МРТ не робили. Невропатолог нічого толком не приписав, я сама пішла на масаж шиї до лікаря у лікарню! Не у масажні кабінети. І воно десь пропало. Це було роки 2 тому. У мене був хронічний стрес. І робота сидяча(
Советчица Года• 03 июля 2023
Це може бути передавлювання основної артерії. Треба йти до невролога.
ХтоЯкщоНеЯ• 03 июля 2023
Може бути вестибулярне порушення. Окрім запаморочення і хиткості при ході, є такі симптоми - нудота, ністагм, шум або дзвін у вухах?
Можливо, зз шийним відділом хребра пов´язано.
Може впливати незручне положення голови і шиї на подушці, тоді виникає запаморочення вночі.
Причин вистачає, що викликають запаморочення.
Пройдіть УЗД судиш шиї і голови.
Потрібна консультація невролога та ЛОР.
Можливо, МРТ шийного відділу хребта.
Колись більше 2-х років не могла вийти на двір із-за сильного запаморочення, в очах пливло і знизився зір, у вухах і голові гуділо і дзвеніло, ходила тримаючись за стіну або меблі щоб не впасти, хитало, слабкість у ногах, німіли руки і ліва нога, бували сильні і тривалі головні болі. Викликала додому невролога і кардіолога, загальними зусиллями вдалося полегшити симптоматику, до того рівня, яка була раніше. А ще купила ортопедичну подушку і ортопедичний матрац. У мене є вестибулярні порушення, проблемки з хребтом (і в шийному відділі теж), зміни на МРТ головного мозку, на УЗД судин шиї теж є знахідки, гіпертонія.
Пройдіть УЗД судиш шиї і голови.
Потрібна консультація невролога та ЛОР.
Можливо, МРТ шийного відділу хребта.