Янка-угомонись• 03 июля 2023
Дитину вдарив хлопець в таборі
Добрий вечір . Є юристи, чи хто стикався , які дії батьків ? В травмпункті сказали можливо буде синець на обличчі
Царівна Жабка• 03 июля 2023
Диалог с администрацией лагеря должен быть вначале , а там уже по обстоятельствам
Пушкининиана• 03 июля 2023
Синяк и вы до сих пор сидите на месте? Срочно адвоката в лагерь, пусть туда вызывают наряд для задержания и судмедэксперта для проведения экспертизы. Дальше в суд идите и подавайте все чеки на лечение, требуйте возместить + издержки на адвоката и моральный ущерб. Срочно! Вы теряете время!
Колгоспниця• 03 июля 2023
Табір далеко? Довго ще бути дитині там? В ідеалі влаштовувати очну зустріч з хлопцем та його батьками, дати зрозуміти, щоб тримався якомога далі від вашої доньки надалі.
Янка-угомонись
• 03 июля 2023
Ответ дляКолгоспниця
1100 км
Царівна Жабка• 03 июля 2023
Ответ дляПушкининиана
Вообще-то это не смешно. Может это мальчик булит ребенка всю смену
Капитошечка• 03 июля 2023
Можна пояснити саму ситуацію? А то виявиться, що дитина вмазала хлопцю спочатку, а він дав здачі. Скільки дітям років і що сталось?
Дайте вподобайок• 03 июля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
1100 км
У вас есть контакты их руководителя, звоните и просите объяснить ситуацию.
Колгоспниця• 03 июля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
1100 км
Не круто. Все-рівно просіть адміністрацію дати вам контакти батьків хлопця, або ваші контакти дати їм. Поговорити з батьками і сказати, щоб повпливали на свою дитину.
Пушкининиана• 03 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Терміново кримінальну справу,розголос у соц мережах!!!
Вот! Обязательно соцсети и тегать всех министров, президента, уполномоченного в справах детей и на всякий случай Урсулу фон дер Ляйен, лишним не будет!
Покращена• 03 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Табір заграничний?
Тоді потрібно підключити Інтерпол
Лучше ООН и ЕСПЧ. Они каааак возбудятся )
Колгоспниця• 03 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Всі так активно віджартовуються, але от ви дійсно нічого б не робили?
ГЛЮкоза• 03 июля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Так повпливають що дитину автора будуть п#з##ти до кінця зміни всім що під руку попаде.Треба вчити дітей захищатися.А може там все справедливо було???
Царівна Жабка• 03 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Вы адекватная?
Нужно говорить с администрацией, автор может им все нервы вытрепать если с ребенком что-то случилось.
Нужно поднимать вопрос, говорить с ребенком, спросить как часто этот мальчик её задирает.
Если это не первый случай,то настаивать на его исключении. Когда я была в лагере,то был подобный инцидент, только там мальчику коренной зуб выбили, обидчик поехал домой на следующий день. Есть правила поведения
ГЛЮкоза• 03 июля 2023
Є телефон вожатого чи як вони там зараз називаються.Подзвонити розказати про конфлікт якщо вона не і курсі.Попросити прослідкувати щоб не плвторилося або розібратися в чому справа.Чи на кожну хллпчачу бійку будемо юристів шукати?Ну після 18 років може і варто,але і то не на кожну))
Покращена• 03 июля 2023
Автор, а сколько ’дытыне’ лет? А то вспомнилось моё детство и одна мелкая коза 12 лет, которая доставала всех в отряде. То, что она делала долго писать. Однажды, она одной девочке сунула палец в суп. Девочка дала ей пощечину. Моментально отреагировала. На следующий день примчалась мамка мелкой задиры, устраивать разборки.
Колгоспниця• 03 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дуже цікаво чому ви так вирішили. У мене в минулому році у доньки був конфлікт з дівчатками в таборі, у дівчаток в сусідньому номері заклинило двері в туалет і доки їх ремонтували (2 дні якогось чорта) вожаті сказали їм ходити в туалет в номер де була моя донька. Ті дівчата вривалися без стуку, в будь який час коли хотіли - в 5 ранку, в 23 вечора, при цьому починали грубо коментувати порядки в кімнаті (де там що валялося, могли брати та швиряти речі, висміювати одяг, викидали на вулицю взуття (з 2ого поверху). Тим дівчатам було по 14-15 років, моїй донці і її сусідкам - 11-12. Донька пожалілася. Я набирала адміна, просила зробити нам спільний дзвінок з батьками усіх причетних до ситуації дівчат, домовлялася щоб і носу тих дівачат не було в номері наших дітей і щоб вожата контролювала, що діти не контактують. Це було десь на 3-4 день відпочинку. Більше доньку вони не чіпали, розмова цілком дала свої результати.
Ms. Dolly• 03 июля 2023
о насіли і стібають автора, а самі б на її місці вже б шукали способи спалити табір разом з обідчиком))
і то чиясь із ваших бубочок вдарила дівчинку, так що не трольте автора, самі такі ж
ГЛЮкоза• 03 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы адекватная?
Звідки ми знаємо стать дитини?Чому вирішили що ’ее’?
Барвіночка• 03 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Бо клони авторки .
ХтоЯкщоНеЯ• 03 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Вангую: зараз автор видасть, що то все мало політичний підтекст.
Кому що болить 😂
Мир Мир Мир!• 03 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Табір заграничний?
Тоді потрібно підключити Інтерпол
Мир Мир Мир!• 03 июля 2023
Ответ дляПокращена
та ну, хіба глубоко обеспокояться
Наверняка• 03 июля 2023
Ну не понимаю почему все накинулись на автора. Для начала надо прояснить что произошло между детьми. Попросить фото, места удара. Связаться с администрацией и решать вопрос. Когда-то в лагере на представлении у клоуна отскочил кубик и заехал в голову моей дочке. Было небольшое рассечение. Так вот со мной связались, сказали что вызвали скорую и везут ее в неотложку. Все обошлось, рана была неглубокая. Больше клоун в нашем отряде не выступал.