ОхиИВздохи• 03 июля 2023

Как понять, до 25 лет не мобилизирут, но …

Между бакалавром и магистратурой, в эти два месяца пока поступаешь, могут мобилизировать.
Так им же до 25 лет?
Кто сталкивался?
Племянник закончил 4 курс, хотим с сестрой разобраться .
Svitlo_• 03 июля 2023
Воєнна кафедра є?
Уаджит• 03 июля 2023
На военный учёт только поставят, а в 25 лет, если война не закончится, могут мобилизовать.
автор ОхиИВздохи • 03 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Воєнна кафедра є?
Нема
Svitlo_• 03 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Нема
То не повинні. Хіба спеціальність може така, що підпадає. Я не знаю.
Акукарача• 03 июля 2023
Необмежено придатний, ще при приписці до тцк?
автор ОхиИВздохи • 03 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Не знаю. Думаю придатний.
Акукарача• 03 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Не знаю. Думаю придатний.
Коли проходив приписку в 16-17 років не визнавали обмежено придатними?
Просто якщо визнали, то вже не на обліку призовників, а на обліку військовозобов´язаних і тоді так, можуть мобілізувати(
автор ОхиИВздохи • 03 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Дякую, точно не знаю. Розповім сестрі.
Дякую
Ёшки_Матрёшки• 03 июля 2023
Я так розумію до 25 років якщо немає військової кафедри і не служив в армії то тільки за власним бажанням можуть мобілізувати
автор ОхиИВздохи • 03 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
От і ми так подумали. А потім думаєм, в чем подвох?
(При вступі між бакалавром і магістром)
рукиЖимолости• 03 июля 2023
Блін, там дорослі мужики потрібні, нашо туди дітей слати
Ёшки_Матрёшки• 03 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
(При вступі між бакалавром і магістром)
Ну може є такі, що вчаться і вступають до магістратури і їм більше 25, то це їх мають на увазі або з військовою кафедрою
Ёшки_Матрёшки• 03 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так і не шлють до 25 років
Маю сечі• 03 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Открываю ленту новостей на ФБ и ежедневно читаю - ’пам´ятаємо’, ’плаче вся Україна’, ’герої не вмирають’... 19лет, 20 лет, 21 год...(((
Маю сечі• 03 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так і не шлють до 25 років
Идут, типа ’добровольно’...(((
автор ОхиИВздохи • 03 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Це страшно
Дайте подумать• 03 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Воєнна кафедра є?
А сейчас она еще где-то осталась?
Дайте подумать• 03 июля 2023
Ответ дляУаджит
Так на учете они с 16 лет.
PORKA• 03 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
(При вступі між бакалавром і магістром)
А хто Вам сказав, що можуть мобілізувати?
PORKA• 03 июля 2023
Ответ дляДайте подумать
А сейчас она еще где-то осталась?
Є, у багатьох вузах, але вже більше десяти років як вона платна і дуже дорого.
PORKA• 03 июля 2023
Ответ дляАкукарача
Можливо якщо не приписне, а військовий квиток видали. Але могли у 17 видати тим, хто зовсім непридатний у мирний час і обмежено у воєнний, таких зараз не повинні брати без згоди, у нас же офіційно військовий стан, а не війна .
Дайте подумать• 03 июля 2023
Ответ дляPORKA
Просто знаю, что в том универе, где у мужа была, ее отменили.
Ёшки_Матрёшки• 03 июля 2023
Ответ дляPORKA
Та ну як дорого ? 12-15 тис вроді було , син навчався і платити можно було кожного місяці , не так і дорого
Малая Налегке• 03 июля 2023
Ответ дляДайте подумать
Так на учете они с 16 лет.
Это тот учёт, который вносят в электронную базу данных.
Акукарача• 03 июля 2023
Ответ дляPORKA
Краще не ризикувати.
PORKA• 03 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Раніше туди йшли, щоб відкосити від армії, а коли це втратило актуальність, то навіщо ще й платити гроші? Щоб точно призвали?
PORKA• 03 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
12-15 це ж мабуть за рік, а кафедра два роки. Здається кілька років тому, якщо я не помиляюсь, озвучували суму 20 тис за весь курс.
Дайте подумать• 03 июля 2023
Ответ дляPORKA
Да, забавная ситуация вышла сейчас. Понятно, что туда шли, чтоб не служить. И мужу, когда повестка пришла, прям ухватились за него. Типа ж военное образование, офицер. Только то образование было более 20 лет назад и то все в тетрадке. Но считается, что он типа подготовленный.
Ёшки_Матрёшки• 03 июля 2023
Ответ дляPORKA
Та звісно сенсу не має, в мене знайомий в тому році закінчував військову кафедру, так їм запрошували за бажанням не закінчувати і не отримувати військове звання, він так і зробив, хоча провчився платно 2 роки. А син мій закінчив військову кафедру кілька років тому ((( артилерист