Зараз все скажу• 05 июля 2023
Зарахування на держ службу на місце мобілізованої особи
Співробітника на державній службі мобілізували. Місце під час воєнного стану за ним зберігається. Зараз шукають на це місце іншого співробітника. Що буде з цим новим співробітником, якщо мобілізований повернеться на своє робоче місце? Чи гарантоване буде переведення та іншу вакантну посаду чи особа буде змушена писати заяву на звільнення ?
Запароленое одеяло• 05 июля 2023
Це тимчасове місце роботи на час відсутності основного працівника, тож після повернення мобілізованого співробітника мають звільнити людину,яка працює на його місці.
Не служанка• 05 июля 2023
Ну так же как и в декрете. Мобилизованный вернется, замещающий увольняется
Закусенец• 05 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Або, якщо добре себе зарекомендував, переведуть на постійну вакансію
Стебель березы• 05 июля 2023
Про переведуть на постійну посаду. Вона повинна бути в штаті в той момент, нове ж місце в штаті не ’намалюють’. Тобто це не просто, але є ймовірність що не вигонять теж
Не служанка• 05 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Если будет свободная единица в штатном расписании. Это же госслужба
Зараз все скажу
• 05 июля 2023
До речі. Зараз взагалі відмінили конкурс (під час воєнного стану). Оформлюють на роботу, по суті, по знайомству/рекомендації
Зараз все скажу
• 05 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Можливо це так співпадало, але в декількох держ установах, в яких працювала, завжди було «запасне» місце в штатному розписі.
Але, звісно, потрібно себе зарекомендувати, щоб керівництво було зацікавлене взяти саме тебе на постійне місце роботи