Завтра не пью• 04 июля 2023
на якому сайті знайти дані про розлучення
Колись давали силку на сайт, на якому по ПІБ можна дізнатися, чи є провадження на розлучення. На тому сайті також можна дивитися інші штрафи і кримінальні провадження. Зараз я не можу цей сайт знайти. Хто знає, підкажіть, будь ласка.
Юрист недвижимость и наследство• 05 июля 2023
Доброго дня.
Пошук судових справ за прізвищем ім´ям та по батькові
Єдиний реєстр боржників
Реєстр боржників - кредитних історій та судимостей:
Єдиний реєстр боржників
Ksenia-e9d7• 05 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Девочки, а тем людям, кого проверяешь, не видно, что я проверяла их в этом реестре? А то у меня сегодня случилась или совпадение, или я не знаю
ФФФФристайла• 05 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
А что случилось? Никогда не слышала такого, чтоб где-то это было видно...
Ksenia-e9d7• 05 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Да так. Вчера от скуки начала всех подряд проверять, и начальство)) А сегодня впервые люлей ни за что получила, чуть не уволили