40ка• 05 июля 2023

Наша влада заборонить аборти?

Ну ви знаєте, війна спише а баби нарожают ця логіка є і в українських політиків
в нас дохрена партій, які заборону абортів підтримають.
Раніше у нас таку тему піднімала одна маргінальна Свобода, та хто її слухав...
А тепер, коли якось треба підняти народжуваність...
Тож не державу розбудовувати, щоб в ній хотілося жити і народжувати.
Крайніми знову зроблять жінок.
Про це проплачені товариші вже з того року в ФБ пишуть.
Одразу напишу, що як хтось з вас їх не зустрічали це не означає, що їх немає. А то одразу хтось захоче вибудувати психологічний захист від поганої інформації
Результат:
вже голосів: 223
149 (66.82%) Не заборонить
25 (11.21%) Підготує суспільну думку
23 (10.31%) Свій варіант
22 (9.87%) Заборонить
4 (1.79%) Спочатку попів підключить
ole4kakissa• 05 июля 2023
Собрание матрёшек открыто
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляMarty
Нет, не запретят.
Хай би так було, як ви написали
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну, каждого наказывают по-своему. Мужчин - отправляют на фронт, а женщин заставят рожать 🤷🏻‍♀️
Я не думаю, что у нас запретят аборты в ближайшем будущем, но и не удивлюсь, если, все таки, запретят
Жінки у нас теж тисячами на фронті з 2014
nnnnika• 05 июля 2023
Ответ дляkvitanka
Авторе, а чому Вам це так хвилює? Є ж контрацепція і здоровий глузд.
А про те, що немає контрацепції, яка дає гарантію 100%, не в курсі?
Хоча є - відсутність сексу
Татьяна_М5• 05 июля 2023
Ответ дляВикторияSt
Я за то чтобы аборты были. Это выбор женщины. Если у женщины уже 3 детей, а 4 рожать не хочет,то чего она должна насилу рожать?
То она может перевязать трубы и не парится. И почему выбор только женщины? Мужчины опять бесправны? А если мужчина хочет того ребёнка, он не имеет права голоса?
Еленнн• 05 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Ну у нас є двоє, куди нам ще? А як їх підіймати і т.д.? Я в шоці
..мда.. Дивимся- куча жінок вивезли дітей.і не планують вертаться..,(а це все майбутні платники податків.),а так,як бюджет не різиновий ,і його потрібно наповнювати (бо ’де я харчуваться буду?.),то робиться отакий фінт ушами,і проблема вирішена. А те,що чоловіків зараз дуже поменшало із-за війни,та багато втратили здоров’я..,то думаєте,даром вам оно вкидають теми -’Який Буданов сексі’?.. а може і Арестовича знову виставлять,он вже подушечки пропонують вишивати. Родіна скаже -НАДА!,(проведуть гарну компанію.як перед виборами грамотно розвели)- то ще в чергу будете ставати на опліднення,як косяками на виборчі дільниці бігли. А що можуть такий закон прийняти... .ь, можуть що угодно. Ви їм дали право розпоряжаться своїм життям..
ВикторияSt• 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Да,он не имеет права голоса,потому что вынашивать и рожать только женщине(это риск для здоровья),только женщина имеет право на свое тело,неужели мужчина ещё и должен иметь права на тело женщины? Вам не кажется это слишком? Неужели женщина из-за мужчины должна рожать по принуждению?
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляkvitanka
О телеграма з ідеального світу
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Ага знову жінка має щось робити
Чоловік тільки отримує задоволення
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Не заборонять
Зараз і так сиріт багато і дітей інвалідів
Збільшувати їх кількість - то будуть викидати малюків на смітник масово
А сиріт хто забезпечить ?
Тут пенсіонерам пенсії в борги платять
Сподіваюся, що буде так
Guzelli• 05 июля 2023
Все роддома делают платные аборты, тихо без документов без регистрации , пришел заплатил сделал и ушел так же тихо, только сейчас это стоит 4-5к а будет тоже самое но 15 к или больше бо опасно расковано ж
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Я про Польщу була вищої думки, як і про штати. Як можна було таке утворити? Але ж мовчать, не протестують...
Протестували раніше
Був такий відомий чорний протест
Десь років вісім чи скільки тому
Але там в міністрах сидить жінка, яка народила дитину інваліда з вадами розвитку
Вона хоче, щоб і в інших так було
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
І що це дасть?
Нічого хорошого
Guzelli• 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Ага, мужчина сегодня хочет а завтра не хочет, и? Ребенок не игрушка или борщ, хотеть и я могу много чего, все должно быть обоюдно и с мозгами, потом ищи «хочуна»
Татьяна_М5• 05 июля 2023
Ответ дляВикторияSt
Ну тогда нужно переписать законы. А то рожать/ не рожать - выбор только женщины. А если родила, то алименты и прочее - ответственность мужчины. Если мужчина не хочет ребёнка, а женщина все равно рожает, доказывает отцовство и подаёт на алименты, наследство и т.д? Где права мужчины?
Выбор женщины - это не допустить незапланированную беременность, а не брать на себя роль господа Бога и решать, кому появляться на свет, а кому нет.
diamond_shop• 05 июля 2023
люди піднімуть їх на вили, ми ж не в рашці
Татьяна_М5• 05 июля 2023
Ответ для40ка
Ага знову жінка має щось робити
Чоловік тільки отримує задоволення
Особенно сейчас, в окопах. Если равноправие, почему вы на советчице?
Юся шопоголик• 05 июля 2023
Ответ для40ка
Полюбому, як в Польщі
В Польші то взагалі якийсь культ чоловіків, жінок у граматиці дорівнюють до дерев, котів, меблів, і тільки до них приєднався пан, то все жінки стають людьми)) якісь дикуни
Татьяна_М5• 05 июля 2023
Ответ дляdiamond_shop
В ЕС Украина идёт. В Польше уже дано такое
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляGuzelli
Роблять і платно, і безплатно
Чого прямо тихо це робити, дозволено ж
Поки що
Миззери• 05 июля 2023
Кто ЗА запрет абортов настоятельно рекомендую почитать книгу криминальные аборты , там про то что если женщина не хочет ребенка она в ущерб своему здоровью и жизни от него постарается избавится
Поэтому запрет большее зло чем аборты
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Хай мущіна робить хірургічну стерилізацію і ноль проблем
Або спить з чоловіками
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Жінки в окопах з 2014
Ви проспали
Миззери• 05 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Там даже если ребенок больной и риск здоровью матери то не делают аборты, даже жертвам изнасилований
Spicy -02f0• 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
На практике не может
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляМиззери
Поэтому запрет большее зло чем аборты
Вони все знають
І скажуть, що коли жінка вирішила зробити аборт, то смерть заслужила
Миззери• 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Имеет но решает женщина все равно

Пока нет возможности пересадить ему эмбрион и выносить , рожать
автор 40ка • 05 июля 2023
Ответ дляМиззери
Пробачте, але якщо дитина хвора, то аборт не роблять
І жертвам аборту теж
Може щось недавно і змінилося ..
Spicy -02f0• 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Можно было бы такое сделать, если бы мужчина должен был нести ответственность за всех детей которые у него есть и платить не зависимо от своей зп сумму, которая достаточна. Но такого нет и не будет.
Или полову времени брать к себе ребенка, именно к себе.
И то не очень честно было бы
oksigen_ks• 05 июля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Нет