Баррикадница• 05 июля 2023

Які аналізи здають вагітні?

Мене погано веде моя лікарка, міняти просто немає на кого, дівчат, які аналізи вам давав ваш лікар? Все запишу піду здам в приватну клініку.
Гравіцапа• 05 июля 2023
Анализы на ВИЧ, гепатит, сифилис, прочие ЗППП, Torch-инфекции. Но это было около 15 лет назад. С тех пор в анализы, назначаемые беременным, могли добавиться еще какие-то
Успокойся_Успокойся• 05 июля 2023
Вы напишите свой срок и есть ли какие у вас хронические заболевания. Чтобы вам подсказали более точно.
А то сейчас накидают полотно целое из 100 пунктов
автор Баррикадница • 05 июля 2023
15 тижнів, скринінг ок, почуваю себе супер, нічим не хворію)
Мороженная курица• 05 июля 2023
Чому ви вважаєте що погано? В книжці для вагітних є список аналізів, там не так їх і багато. Впишіть що назначає, можливо то ваша така реакція. Не завжди це купа аналізів.
Я, наприклад, маю ще мінусовий резус фактор по крові - це як додаткове. Теж саме по щитовидні, компенсуюсь, здавати потрібно ТТГ.
Успокойся_Успокойся• 05 июля 2023
Может вам для спокойствия найти врача более профессионального с онлайн консультацией?
Вы ей пришлёте свои данные и она вам даст рекомендации какие сдать.
Может и никакие вам не нужно и вы сами себя накрутили.
И потом же анализы расшифровать нужно. Толку от того, что сдадите все. Вы ж не врач
Мороженная курица• 05 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
То що вам не так?
автор Баррикадница • 05 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Та в мене навіть та книжка пуста…
автор Баррикадница • 05 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
До речі як варіант) дякую.
Мороженная курица• 05 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Та в мене навіть та книжка пуста…
Медсестра не заповнює чи що?
Успокойся_Успокойся• 05 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
До речі як варіант) дякую.
Легкої вам вагітності!
Не накручуйте себе)

А я чекатиму свій позитивний тест // )))
Поділитесь потім списком аналізів)))
Омлетик• 05 июля 2023
Я сама пошла и нипт сдала. Отличное решение) всем советую
Весела пiсенька• 05 июля 2023
15 тижнів, якщо скринінг норм, то тільки сечу на кожен прийом 🤷🏼‍♀️
Пригощаю кашею• 05 июля 2023
Автор, ідете в ґуґл і питаєте ’протокол ведення вагітності’. Там все є
Ms. Iphone• 05 июля 2023
Я б здала ЗАК, ЗАС, коагулограмму, групу крові та резус фактор, якщо не знаєте свої, мазок, цитологію, якщо давно перевіряли.
автор Баррикадница • 05 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Легкої вам вагітності!
Не накручуйте себе)

Поділитесь потім списком аналізів)))
Я з радістю) я бажаю що б вже пошвидше 🤗
автор Баррикадница • 05 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Ой розкажіть подробиці? Де що як?
автор Баррикадница • 05 июля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Дякую)
Фісташкова кава• 06 июля 2023
Потрібно стежити за роботою щитовидки, може хоч ендокринолог у вас там є адекватний? Мій ендокринолог при жіночій консультації стежить за рівнем ТТГ, заліза, вітаміну Д. А гінеколог тільки ’піддакує’ і каже, що погоджується з дозуваннями.
На кожен прийом приношу аналіз сечі, періодично здаю аналіз крові. Раз на місяць зустріч з ендокринологом, то роблю аналіз на ТТГ, феритин. Раз на 2-3 міс. стежимо за віт Д. На початку вагітності робили УЗД щитовидної залози, ще наприкінці вагітності потрібно буде зробити.
За всю вагітність двічі потрібно здати аналіз на віл та сифіліс, на торч інфекції (якщо раніше не робили), глюкозотолерантний тест (після 20 тижня).
Омлетик• 06 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Ой розкажіть подробиці? Де що як?
Я живу в приграничном городе на Закарпатье. Думаю, вам не актуально, что и как тут у нас) ищите кто делает именно у вас в городе
Все і одразу• 06 июля 2023
Я би звернулася до іншого лікаря в приватному порядку, бо здати то одне, а от розшифрувати вже інше. Два рази здавала на віл, торч-інфекції, зак кілька разів, зас перед кожним прийомом, феритин два рази, тест на толерантність до глюкози (20-24 тиждень), вітамін Д, коагулограма і ще щось було,вже точно не памʼятаю. Був величезний пакет при постановці на облік і потім вже ближче до кінця вагітності. А так- зас рутинно.
Ну і якщо нема довіри до лікаря і лікар морожений, то це ж не тільки через аналізи погано, а і взагалі( міняйте лікаря, якщо ж можливість, щоб мати впевненість, довіру, змогу ставити будь -які питання та бути на зв’язку в разі потреби