ЯсноВидящая• 06 июля 2023

Яку орхідея краще купувати?

Підлітка чи домашню адаптовану, але без квітів?
Не займалась орхідеями, тому хочу розібратись.
Продавець, який пропонує домашню, каже, що мені, як новачку навіть краще починати знайомство з домашньої.
Але, можливо, краще взяти молоденьку?
Порадьте, будь ласка, хто в темі
elegante• 06 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Уход одинаковый, не вижу разницы. Мне когда-то муж подарил из цветочного павильона цветущую. И понеслось)
Сложнее всего реанимировать умирающую или сломанную.
Чем вы кормите их , такие пышные .
автор ЯсноВидящая • 06 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Я б не радила. Я вже просунений орхоман, але така колекційна рослина за дуже великий цінник в мене прожила лише рік. Зі всіма танцями з бубнами не витримала пару днів спеки влітку, хоч що я не робила.
Беріть просту й зрозумілу рослину у магазині. Вона буде стійка та легка у догляді
Все таки краще без експериментів?
Дякую
А що трапилось з Вашою орхідеєю? Була проблемна одразу?
Добро с Кулаками• 06 июля 2023
Автор, рекомендую підписаьися на будь-яку групі у фейсбуку і прочитати файли по догляду.Неиає ніякої різниці, головне - стан орхідеї.І домашня і магазинна можуть бути в погану стані ( головне - коренні ).Вам краще підлітка , а вони бувають дуже маленькі за розмірами, не брати .Купіть собі в магазині ту орху, яка вам подобається.Або запитайте - якщо потрібно - можемо набрасати контактів продавців перевірених по орхідеям.Мій продавець як раз вчора виставляли нову поставку квітучих.Я в неї купляла більше 5 років, задоволена
euhunter• 06 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Все таки краще без експериментів?
Дякую
Ні, це була дуже дорога та дуже чутлива рослина. Просто померла за 2 дні і все. Я собі з горя купила міні-орхідею у найближчому супермаркеті, і вона собі живе й квітне.
Добро с Кулаками• 06 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Это они сами дают название или как? У меня есть такая орха ароматная, она называется Леодоро, очень известный сорт. Почему они называют утренний бриз??
Вторая на фото - не Лиодоро, скорее Сансет Лав
автор ЯсноВидящая • 06 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Краса! 😍
Буду вдячна за контакти перевірених продавців
Статус Ква• 07 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
На фото разные сорта.