Закусенец• 06 июля 2023
Що для вас хороший коханець чи хороший секс?
В сусідній темі багато жаліються на поганий секс і що важко знайти хорошого коханця. А що саме мається на увазі під хорошим коханцем? Які ознаки хорошого коханця? Чим відрізняється секс з хорошим коханцем та з тим партнером, яким ви не задоволені?
Прагматик флегма• 06 июля 2023
У мене секс починається в голові - це коли про мене піклуються, роблять приємні сюрпризи, подарунки, знають мої вподобання та бажання, тоді і секс з цим чоловіком приносить насолоду та найкращий
Закусенец
• 06 июля 2023
Ответ дляТоматико
А разве это не очевидно?
Ну поки жінки говоритимуть так то чоловіки не покращають в цьому напрямку :)
Томатико• 06 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
А вы мужчина?
Наша взяла• 06 июля 2023
Хороший размер, хорошая потенция, запах тела, который меня возбуждает, эмпатия и внимательность к моей реакции и желание доставить удовольствие = хороший секс для меня
Томатико• 06 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Так
Внимание, забота, обнимашки, целовашки на протяжении дня, массаж ног, умение находить клитор и знание что с ним делать. Про душ и чистые трусы думаю можно не писать
Відкушу все що стирчить• 06 июля 2023
Ответ дляТоматико
Фу, какой-то подкаблучник и неудачник только будет так себя вести. Успешные, богатые - никогда.
Томатико• 06 июля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так ведёт себя мужчина, который хочет доставить удовольствие женщине, денежная составляющая тут ни при чем. Или вы имеете ввиду что богатые и успешные априори хорошие любовники из за толщины кошелька?
Я Головна• 06 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
100% соглашусь, мой муж этого всего не делал и не умеет, то и отношения вечно натянутые
Я Головна• 06 июля 2023
Ответ дляMede
Я своєму часто говорю, що секс у мене в голові, а не між ногами. На деякий час допомагає, а потім знову доводиться повторювати
Треба і своєму так казати, бо він думає, що це як всіх чоловіків - член встав і треба секс, а в мене - це також все в голові, повинен бути гарний настрій, натхнення, а якщо я стурбована або роздратована, то мені той секс і нафіг не потрібен
Кицюююня• 08 июля 2023
Совместимость на 100% во всем
Для меня самый сексуальный орган мужчины это мозг. Если с мозгом все ОК, то при желании и с сексом будет все ок.
Добро с Кулаками• 08 июля 2023
Гарний секс - це гарна потенція, середній не великий розмір, тривалість не менше ніж 30 хв (краще більше), адекватна розкутість в сексуальних навичках і вподобаннях, бажання експериментувати, уважність до мене (якщо я чогось не хочу чи мені боляче, то це одразу приймається до уваги), турботливе і шанобливе ставлення поза сексом (навіть якщо мова не про серйозні стосунки), адекватна особиста гігієна (без перекосів в один чи інший бік), здоров´я, ’мій’ типаж зовнішності (люблю крупних, не худих чоловіків, з животиком)