adamdavid• 06 июля 2023

Почему женщинам так тяжело!

Кучу ненужной работы нужно сделать и неинтересной чтобы быть красивой. Я не люблю краситься , не сушу волосы после мытья и не люблю тратить время на маникюр но без этого выгляжу некрасиво! Приходится хотя бы наращивать ресницы раз в месяц. Ненавижу шоппинг, мне больше по душе рыбалка и походы по ресторанам и прогулки. Или даже чтение книги) мужчинам проще - умылся оделся и красивый. Я считаю это примитивные и скучные занятие весь этот уход за собой. Вы тоже так считаете?
Результат:
вже голосів: 78
50 (64.1%) Тоже
28 (35.9%) Нет. Я люблю это
Uebersetzerin• 06 июля 2023
Я в основном так и делаю (умылась, оделась и красивая)
Avo_cat• 06 июля 2023
Что вам мешает быть собой и делать то, что нравится?
Горськ• 06 июля 2023
Ну,в міру,без напрягу-хочу роблю,не хочу-не роблю,як найде муза.Щоденно зранку помилася,мию голову,то швидко,я збираюся 40 хв і на вихід.Обличчя вмивання,тонік,крем,кушон,то теж 5 хв.Одяг готую в вихідні на тиждень.
автор adamdavid • 06 июля 2023
Ответ дляAvo_cat
Выгляжу не так красиво как бы хотелось без усилий
Nathalie27• 06 июля 2023
Это все не так тяжело, как дорого
prosto_aisha• 06 июля 2023
У меня все просто. Я седая, поэтому покраска и стрижка, и люблю ухоженные руки, делаю маникюр. Все. Больше ничего не надо
Горськ• 06 июля 2023
Ответ дляadamdavid
А,треба примарафетитися.Ну я все просто.Бувають гроші-кращий засіб,нема,то і пантін,ну по типу так.
Onyx83• 06 июля 2023
Нет, я так не считаю, люблю всю эту рутину и себя. Но это не про жертвы, а про деньги. Вас никто не гонит наращивать ресницы, учитесь тогда принимать себя любой )
Lady Luck 99• 06 июля 2023
Нет, люблю и волосы укладывать, и краситься, и вообще все такое люблю:)
Ollka• 06 июля 2023
Не люблю, не делаю и не делала, проблем из-за этого нет и не было. Мне 40+.
Главное для меня чистота. Помыться и чистая одежда.
Единственное, что делаю - бреюсь. Потому что природа наградила завидной лохматостью везде, кроме головы))
AnnaOst• 06 июля 2023
Це не від статі залежить) я теж умилася, оділася і красіва
Стрекоза любви• 06 июля 2023
Для мене важлива чиста шкіра обличчя без висипів, чисте волосся. З рівним тоном обличчя вигляд кращий. Загалом, це займає трохи часу, але не критично. Я й вдома, якщо не виходжу на вулицю стараюся нормально виглядати. Без мейку, але догляд наношу, розчісуюсь, чистий одяг.
РойЛеля• 06 июля 2023
Тільки сьогодні чоловіку про це казала.
Але я вже ввійшла в той вік, коли мене не колише чи подобаюсь я іншим. Я не хворію тим, щоб мене ні в якому разі не покинув чоловік, бо я не крашу нігті чи ніколи не нарощувала вії (Боже упасі мене на це) чи не колю ботокс і стану стара як мені годиться по віку.
Та щоб він всрався, якщо йому це важливо!
Основний елемент краси для мене це чистота тіла, нігтів і волосся. А ще аккуратний одяг і зручний.
Всьо! Любіть мене або не любіть
ginora• 06 июля 2023
Ответ дляadamdavid
Ну то робіть оте все.
Ну щоб бути гарною. Це ваш особистий вибір.

Бо мені, наприклад, нормально встати , розчесатися , прийняти душ і піти на роботу

30 хв на макіяж і зачіску?
Та я манала. Сон корисніший .
vlastaa• 07 июля 2023
Люблю за собою доглядати. Волосся завжди вкладаю бо в мене Дайсон і це приносить неймовірне задоволення. Макіяж теж роблю, в мене пм брів, але навіть коли вдома наношу легкий бб крем і румʼяна