Молчавочка• 09 июля 2023

Греция, автобусный тур, регион?

Может уже у кого есть опыт недавний?
Отель с питанием и свой пляж.
Утомительно конечно, но думаю по времени автобус до аэропорта с Киева , ожидание авиа, полет, трансфер - то же время.

Фукающие проходите мимо.
автор Молчавочка • 09 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Так.
А какой туроператор?

автор Молчавочка • 09 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
полностью согласна))) в Греции нет нормального ол ин за бюджетные деньги, а за 90к на двоих проще полететь из Польши в турецкую 5*, так хоть ясно за что деньги будут заплачены.
Но ясен пень автору решать - деньги не наши)) просто совсем нерациональный у нее подход как по мне
100% не ваши )
Только За эти день на сегодня с натяжкой 4 и то придется докинуть пару тысяч + добраться до страны где аэропорт.
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Я теж не була. Халкидики и Ситонія.
До 12 днів. 1+1 до 90 тис.
Дорога по часу залежит від граніц
Підпишусь на вашу тему)
Теж забронювала Грецію Салоніки.
Тепер думаю,чи не даремно
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Это очень дорого для такого тура. Мне предлагали за 380 на человека на 10 дней с дорогой. Но я так подумала, ехать из Киева до Львова, потом 1,5 суток ещё в автобусе, будет очень тяжело.
Це я,мабуть,такий взяла
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Там завтрак+ ужин.
Цей готель?
https://hotel-oreaeleni.gr/
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Зараз я сиджу в автобусі на Салоніки , виїхали вчора в 7:00 з Києва , будемо на місці через години 2-3. Думала буде тяжче , все норм , зі мною діти 10,14р і мама. Також не захотіла переліт через побоювання запізнитись на літак і пересадки і ночівля десь у Польші .
Розкажіть,будь ласка,враження.Я теж,мабуть в цей тур їду 23.07
автор Молчавочка • 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Підпишусь на вашу тему)
Теж забронювала Грецію Салоніки.
Тепер думаю,чи не даремно
Только особо никто не делится опытом)

автор Молчавочка • 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Це я,мабуть,такий взяла
Вы умнее чем я.)
Сама купляю квіти• 09 июля 2023
Ответ дляМеня много
Вибачте, а це без різниці автобус чи авто? Одна черга? Я ще роздивляюсь до Польщі на своєму авто, а там літаком. Бо в мене син мабудь не витримає довгої поїздки автобусом.
Ні, черги різні.на авто скоріш
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Вы умнее чем я.)
Щось відгуки не дуже про готель(
Але пишуть,що можно недорого харчуватися по-місту і пляж поруч,це для нас важливо
автор Молчавочка • 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Щось відгуки не дуже про готель(
Ну смотрите … я + ребенок 10 лет, считай взрослый. В нормальные условия, пусть и только с завтраком, первая линия, свой пляж, бассейны. 10-11 ночей.
Не может стоить 3 копейки
Позитивна• 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Цей готель?
https://hotel-oreaeleni.gr/
Так, Ви були?
Позитивна• 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Це я,мабуть,такий взяла
На коли брали?
автор Молчавочка • 09 июля 2023
.
автор Молчавочка • 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Цей готель?
https://hotel-oreaeleni.gr/
2.5 рейтинг.
Научена опытом Болгарии и ее 5 звездами
Читаю отзывы теперь
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Так, Ви були?
Ні,буду 23.07
Якщо буде ще актуально,можу написати враження
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Не может стоить 3 копейки
Мені басейн не актуальний.Головне гарний пляж поруч.Якість харчування під питанням,але заплативши 30 000грн за дорослий+д.14 років+д.2 роки,готова до того,що харчуватися будемо поза готелем,якщо не сподобається
Позитивна• 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Ні,буду 23.07
Так, напішіть будь ласка, плануємо на вересень.
Обнемашечка• 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Що саме розказати? Ми тільки пару годин тут, про дорогу вище вже написала. О 7 виїхали з Києва , о 17 були в готелі.

cat76• 09 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Де замовляли тур ? Яка вартість ?
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Тоді через тиждень)
tourdream• 09 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
Цей готель?
https://hotel-oreaeleni.gr/
Это судя по всему тур по антикризисной программе SUPPORT UKRAINE от оператора Рич тур из Львова?
Ну, автору этой темы такой тур навряд ли подойдет ))
Во-первых, там тур всего на 7 ночей в отеле. На большую продолжительность вариантов нет. Во-вторых, проживание действительно бюджетное, т.к. целью создания туров по данной программе было как раз возможность недорогого отдыха для украинце в период войны, с частичной компенсацией затрат принимающей стороной и перевозчиками.
tourdream• 09 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
А какой туроператор?
Джоин ап тур оператор. Судя по деталям, это наши клиенты )
Стебель березы• 09 июля 2023
Ответ дляtourdream
Так,це він
Обнемашечка• 10 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
А какой туроператор?
Так, через Ольгу tourdream замовляла тур.
Обнемашечка• 10 июля 2023
Ответ дляcat76
Де замовляли тур ? Яка вартість ?
Через Ольгу tourdream, 3 дорослих +1 дитина 10р. Дочка 14р вже рахується як дорослий. 12 ночей 110тис грн. Про готель тільки завтра-післязавтра зможу щось сказати. ми першу ніч живемо у іншому готелі, т.я в нашому не було номера. Але це в мене так, тому що була потреба виїхати на протязі тижня. Тобто в понеділок я звернулася до Ольги, у середу отримали підтвердження і у суботу поїхали. Пізніше ми б взагалі не змогли поіхати нікуди.
alinaru• 10 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Напишіть, будь ласка, пізніше які враження про готель і пляж. Дякую
Пи Пи Пилюля• 11 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Отлично, молодцы, море того стоит!
luda_sik• 17 июля 2023
Ми їдемо в Грецію, 3 сім´ї ( мами з трьома дорослими дітьми по 16 , та двом по 11 та 8років). Бюджет був обмежений, довго нам турагент підбирала, але зупинилися на одному варіанті, Александер Біч Готель 4* в Анавісосі, недалеко від Афін, сніданки і вечері і пляж з зонтами і шезлонгами в 50 метрах, але він не закритий, а для відвідувачів готельного бару на пляжу (не уявляю чи нам безкоштовно буде). На мене з донькою 46 000 грн, з дорогою. Автобус з Києва, економ клас від туроператора alf, потім ще з Афін трансфер. Виїзд 28.07. Хвилююся страшенно, їду вперше закордон, вирішила, що життя минає, може обірватися в будь-який момент, та подруги вмовили, взяла відпустку, і вирішили спробувати. Компанія буде велика, тільки це трохи заспокоює. Бо відгуків про тяжку дорогу начиталася, та про туроператора теж, що в Турцію, Болгарію гарні автобуси, а в Грецію, Чорногорію економ класи не дуже... Так що скоро зможу поділитися досвідом. А так поки що ділюсь інформацією про місце, умови і вартість.
luda_sik• 24 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Поділіться будь ласка, якщо можливо, враженнями по готелю. Як відпочили? Якою була зворотня дорога?