Ромашкинная• 10 июля 2023
Все включено, где-то есть в Украине такие отели?
Хотим отдохнуть семьей.. никогда в Украине не отдыхали. Посоветуйте отели, пожалуйста, желательно все включено и чтоб ребенку трех лет было интересно , спасибо!
Гидроусилитель руля• 10 июля 2023
Друзі радили Arden palace, є дитяча кімната і трьохразове харчування по типу швецької лінії. Але поки там не була, забронювали собі на жовтень
Алгонавт• 10 июля 2023
Есть, но дорого. В букинге в фильтрах клацните на все включено и будут варианты
Семицветка• 10 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Глянула и обалдел от цен. Трое взрослых на три ночи - 37 тысяч
Гидроусилитель руля• 10 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Це зі спа і трьохразовим безлім харчуванням, в дитячій кімнаті є няня, з якою можна лишити дітей. По факту це чотири тисячі на добу з людини з басейном, спа і харчуванням ок... Друзі сказали їжа вся була дуже смачна
АсобеннАя• 10 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Це дуже дорого, невиправдано абсолютно. Ладно би за тиждень.
Гидроусилитель руля• 10 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
То Ви не бачили цьогорічні ціни на Туреччину)) + чоловіки не виїзні.
Кожен обирає на свій гаманець, автор запитала про все включено
Прибираю щодня• 10 июля 2023
Рейкарц є. Відпочивали в черкас обл. Але були там три дні. Є дитячі розваги по типу плеймтейшн, басейн, якась дитяча кімната, не бачила вживу її. Харчування 3р на день, окремий ресторан з розвагами, де розважають і дітей. В цілому - не погано. Але не люкс. Ціни не малі, і не під стелю. І ще мають якісь акції на певну кількість днів. Велика територія, можна прогулятись трохи туди-сюди.
Последний вагон• 10 июля 2023
Красна поляна в Буковині
Аквадар в Черкаській області
Не закордонні готелі , але заплатив і не шукаєш собі нічого .
Аквадар в Черкаській області