Юпитерная• 13 июля 2023

Сусід шось крутить , мутить

Я живу в приватному будинку,навпроти нас,трошки зправа живе сім´я вже у віці люди, де їх син, хлопчина років так 18-20 чимось займається незаконно.
Будинок ми купили три роки назад і я стала помічати що до нього приїздять машини дорогі на гарних номерах і на пару секунд,він щось віддав і вони їдуть. Це відбувається постійно,але тихо,без якихось проблем особих .

Цей хлопчина їздить постійно на таксі,по декілька разів , і теж виїздить на годину і назад. Але це таксі він викликає на мій адрес,по декілька разів в день. І приїздить він на мій адрес і виїздить звідси. Хоча живе пару кроків від нас ,де также гарний заїзд для авто і ТД.
Я б навіть не звертала увагу на це, але таксі чекає постійно під моїми воротами мене, закриває мені виїзд ,і таксист вилуплює на мене очі як я виїжджаю з двору а тут він підходить.
Я розумію що лізу в чужі справи і ТД., але це відбувається у мене під воротами, мене починає бісити, бо не дай Бог ще до мене прийдуть. Такі під´їзди по 3-4 рази в день з поверненням назад.
Що б ви робили?
Злива інформації• 13 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Серьезно, четыре дома и в 10 раз дешевле?
У нас например подъезд к дому не очень удобный, таксисты часто просят высадить нас раньше, типа трудно развернуться им. Так какого я должна переплачивать, хоть копейку
Правильно_Валерчик• 13 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
В 10 раз?
Чарочка діда• 13 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Иногда на порядок дешевле выходит. У нас 24 дом, вызываем к 20му.
Ваше такси тоже перекрывает выезд как автору? Или у вас длинные многоквартирные дома?
Чарочка діда• 13 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Если учесть, что ездит несколько раз в день, то наверное чувствительно.
Просто чушь, про маскировку, кому надо, тот его найдет))
Думаю, автору без разницы, но такси мешает
Злива інформації• 13 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Нет, не длинные, одноподъездные свечки стоят, к нашему еще и заворачивать нужно. Но все равно, находятся же наверное такие как автор
Чарочка діда• 13 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Я такое знаю, у нас так во двор часто соседи заезжают, потому что от нас им зайти за угол, а чтобы подъехать, надо 3 дома дворами объехать.
Но у автора - частный сектор, поэтому, не думаю, что у нее ваша ситуация. Там обычно прямые улицы и дома с двух сторон. И логично, что если такси становится у ворот автора, то ей выехать оно мешает. Так что ваш смех не в тему.