Голена блондинка• 13 июля 2023
Вайбер блокування
Хто можливо знає. Якщо у вайбері телефон заблокований
Тому хто заблокував прийде повідомлення про День народження
Голена блондинка
• 13 июля 2023
Я не поздоровляю, а питаю чи прийде повідомлення від саме вайбер нагадування про день народження
Голена блондинка
• 13 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Вони мені вже і без блокування не надходять. Глючить страше(((
Можливо стоїть галочка знята про ненагадування
Дело было давно• 13 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
В мене вже єдине бажання - видалити його))) нагадування не повинно надходити у блоці.
Королева краси• 13 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
не прийде
Коржик• 13 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Так удалите контакт, оповещения только от контактов приходит, от соседей по тамбуру соседних пассажиров в купе и прочих не приходят