Не гоню• 13 июля 2023
А ви тирите у своїх котів сухий корм?
Я коли насипаю можу стирити шт 5-10 ))), в принципі він не такий вже і поганий ))
Результат:
вже голосів:
36 (50%)
Ні, у мене ще всі вдома
16 (22.22%)
Ні, мене верне і від запаху
12 (16.67%)
Подивитися на результати
4 (5.56%)
Так, іноді можу
4 (5.56%)
Так і не тільки по 5-10 шт
Без QR коду• 13 июля 2023
Мені сухий корм смердить. Навіть найдорожчий. Тому корм моїх котів у безпеці, я на нього не посягаю.
Fashion_besties• 13 июля 2023
Тогда не ругайте кота когда он тырит еду со стола - не имеете морального права
Зараз на дієті• 13 июля 2023
Так вам, автор, можно вологий корм висипать зверху на макарони чи картошку, спробуйте , тільки дорогий обід вийде ))
Мозговая пилочка• 13 июля 2023
Я своей даю корм 10 штучек раз в месяц, чтоб зубы поточила немного.
А так на натуралке. Когда давала, то попробовала одну штучку - такое себе..
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 июля 2023
Я, навіть, у маркеті не люблю проходити повз корм, бо смердить дуже. Сподіваюсь, життя не заставить таке зробити ніколи.
Та_все_ок_будет• 13 июля 2023
Не я сухой не люблю, а вот консервочку когда с кашкой смешиваю то пару ложек могу схомячить
Я инженер, меряю от 1• 13 июля 2023
Я как-то раз пробовала сухой кошачий корм. Потому что бывший муж хрустел этим кормом и говорил ’вкусно’. Этот корм он купил для своих котов (взял на развес грамм 200), а в итоге съел сам
Не гоню
• 13 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ой ні, вологий не можу 🤣, він мені буває лише на руки попаде то мию відразу з милом 😂
Хтомолодець? Я!• 13 июля 2023
Ответ дляПротея
обожаю его есть. только бы его и ела, правда. очень вкусный, причем ЛЮБОЙ. Но желание жить сильнее(
Вискас, говорят, вкуснее аканы)