Крим мій• 13 июля 2023

поїхали б з дитиною удвох в Будапешт?

влітку.
по місту погуляти, в аквапарк піти
Марфа Українівна• 13 июля 2023
Ответ дляКрим мій
а куди тоді?..
Любе місто, де ви ще не були
автор Крим мій • 13 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Любе місто, де ви ще не були
розумію, але у великі міста мені вже далеко...
тому навіть не знаю.не хочеться другий раз в Краків
Заикальница• 13 июля 2023
Я з восьмирiчкою поiхала, краса!В Кракiв а тодi на море Iталiю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 июля 2023
Ні. Там реально простий люд ненавидить українців. Прям в очах читалось і зуби зчіплююсь, як бачать нас.
Було так огидно, що більше ніколи не поїду в Угорщину.
автор Крим мій • 13 июля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
дякую!
а куди порадите, щб недалеко авто?
постою_послушаю• 13 июля 2023
Ответ дляКрим мій
чому? мені найближче. не хочу авто дуже далеко їхати з дитиною.
а в Кракові вже були
Почему вы вообще об этом спрашиваете?
постою_послушаю• 13 июля 2023
Ответ дляКрим мій
нікуди особоо сама з дочкою не їздила.
плюс літо - жарко.
Хочется едьте. Я бы поехала, но я свою с 4 лет таскаю по городам и весям, и не понимаю, почему нет?
Злива інформації• 14 июля 2023
Я не очень люблю Будапешт. И была там несколько раз. Потому выбрала бы другой город для поездки.

Что именно вас смущает?
Грушки-яблочки• 14 июля 2023
Я была там с дочкой в 2019. Поехать - посмотреть почему бы и нет, если другие города сильно далеко вам.
Понравился зоопарк, музей марципанов. Еще из группы в купальни ездили, им понравилось. И в Вену однодневная экскурсия была. Еще вечером по реке на кораблике плавали, очень красиво.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 июля 2023
Ответ дляКрим мій
дякую!
а куди порадите, щб недалеко авто?
Краков?
Можно потягом у Відень.
ЯНаПэПэ• 14 июля 2023
Ми восени були з сином 9 років, досі згадує, хоче ще.
Сподобалися купальні Мішкольц Тапольца, зоопарк (їхали конкретно побачити копібар! Супер), акваріум, прогулянка по Дунаю ввечері та замки.
До нас дуже гостинно всі ставилися, навпаки, коли бачили, що українці, а нас цілий автобус був, то починили українською вітати та казати на здоров´я, дякую... Ні разу не було поганого ставлення.
Оле Лукойе• 14 июля 2023
Ездила осенью и планируем в августе.