Млинець Мій• 18 июля 2023
Самоклеючі 3D панелі
Хто клеїв такі панелі, як вони виглядають вживу? Чи правда так легко їх клеїти? І можливо хто підкаже чим підклеїти стики шпалер, пробувала трохи розмочити і пва, не вийшло.
Млинець Мій
• 18 июля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Мы поклеили в туалете и на кухне. Смотрятся нормально.
Белые можно хорошо мыть, а вот панели ’под кирпич’ стираются вовремя мытья
По стыках не подскажу
Дивлюсь на кірпіч, але мені в кімнату, на одну стіну треба, думаю протирання від пилу переживе
Та легко!• 18 июля 2023
Легко клеїти, легко мити..Але якщо є тварини то це ппц. Фото 2 поклейка в процесі була, без плінтусів і т.д
Млинець Мій
• 18 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
кіт їх дуже любить
, обідрав усі
😁А гарно виглядають в інтер´єрі?
Млинець Мій
• 18 июля 2023
Ответ дляТа легко!
Гарно, не підкажете де купували, бо в гугла раз запитала, тепер купа реклами лізе, вони всі по якості +- однакові, чи треба на щось звертати увагу?
Та легко!• 18 июля 2023
Ответ дляМлинець Мій
На пром юа. Вони там мають товщину двох видів, тонші і грубші, я брала грубші щоб не було видно дірок і нерівностей на стінах. Попередньо стіни не рівняла
Млинець Мій
• 18 июля 2023
Ответ дляТа легко!
Дякую
Млинець Мій
• 18 июля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Точкой кирпич можно вытирать только по белым стыкам))
Краска даже от прикосновения рук слезает
Але виглядає гарно. Пішла замовляти