когдадеЦкие• 18 июля 2023

Вагінальні тренажери щоб там не усохло? Я серйозно!

Допомагають? хто з Вас займається і які саме?
Питання перш за все для дівчат 35+, які самотні, але вірять, що скоро таки зустрінуть любов.

Навіяно нічними темами
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3371243
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3371234
Плету корзинки• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
ну, у епітелія не лише поверхневий шар. при сексі тертя ж ого-го!
Та блин ,ну Вы даёте. Это ж даже не смешно. У людей сексуальный стаж может длится до 50 лет ,а может и больше ,Вы знаете случаи когда кто-то стерся?!

Плету корзинки• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
а до чого тут розмір? нащо хамство тут?
Так я не хамила. Искренне и вполне откровенно с Вами разговариваю. Что не так?
А що таке?• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
чому? з незвички то нормально ж що він відслоїться.. це біологія
Капець, де ваші мізки?
Тобто коли є секс то ваш епітелій член обдирає чи як?😂
Пальці епітелій
Вивчайте анатомію, фізіологію і своє тіло
автор когдадеЦкие • 18 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Капець, де ваші мізки?
Пальці епітелій
неповага до особистості - заборонена правилами форуму!
А що таке?• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
автор когдадеЦкие • 18 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Удалено администрацией...
жах, яка неповага до інших у Вас.. Ви б за свою у москалів стали...
Харчовий тріль• 18 июля 2023
Автор, если у вас там слизистая отслаивается после проникновения то это не норма и надо к врачу. Я не представляю какие это должны быть фрикции чтобы внутри там что-то стереть, и это я говорю о длинном многочасовом и активном сексе.
А больно от проникновения может быть при недостаточном возбуждении и небольшом количестве естественной смазки\лубриканта. Отсутствие секса в промежутке на это не влияет.

А що таке?• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Який ніжний збоченець, пишуть йому не те що він хоче почитати
Ласковая_львица• 18 июля 2023
Автор, трішки складно зрозуміти про що ви, але якщо я все вірно зрозуміла, то можете спробувати вагінальні шарики для вправ та лубрикант на водній основі. Про вправи можна почитати в інтернеті. До того ж це приємно.