Зоряний Шлях• 18 июля 2023
Буцімто. Що за ...?
згадую дитинство, всі постійно говорили це бісове слово. яке ж воно тупе!
вас нервує? його ще взагалі використовують?
нове покоління про це слово не знає
Мстящий за Зайца• 18 июля 2023
Мені цікаве слово. Нове покоління знає про це слово, звісно, не всі і не у всіх регіонах - бо це діалектизм
66сезон666серия• 18 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
«Тобто» краще але так щоб прямо бісове🤔…
Буцімто це не тобто. Це начебто.
Папобус• 18 июля 2023
Нормальне слово, чула в дитинстві від бабусі, зараз так майже не говорять. А мене бісить слова ’тосі-тосі’, аж підкидає від них. Я з російської перейшла на українську і раніше тих слів не чула.