Екатерина27• 19 июля 2023
Чтоб не говорили, что я только негатив транслирую. Минутка справедливости)
Последний пост Березы:
Історія з одеським воєнкомом перейшла на новий рівень. По ньому є перші висновки.
- Ексвоєнком Борисов незаконно збагатився на 188 млн грн, - повідомив голова НАЗК Новіков
"Буквально сьогодні" буде спрямовано висновок щодо незаконного збагачення колишнього голови Одеського обласного військкомату Євгена Борисова, повідомив голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков.
"Це рекордний висновок встановлення фактів, 188 млн грн. Тільки один об´єкт в Іспанії коштує 3 700 000 євро — це 15 грудня 2022 року, коли Україна була під щоденними обстрілами росіян", — сказав Новіков.
Борисов стверджує, що всі отримані гроші були позиками. "Одна з них - нібито від власника нічного клубу "Ібіца". Доказів немає. Під час підписання документів підписанти навіть не перебували в Одесі. Також там викрили незаконні канали виїзду за кордон. Випадок кричущий", - резюмував голова НАЗК.
А мені дуже цікаво, як цього не помітили під час його перевірки раніше? І ще дуже хочеться дізнатися:
1. На який термін за ґратами піде Борисов?
2. Хто його кришував та був його подільником?
3. Як саме і за що він отримував гроші?
4. Як він вивів ці гроші з України?
5. Чому після повідомлень про порушення його не відсторонили, а він і далі займався корупцією?
6. Чи буде все конфісковане у Борисова та як цим буде керувати АРМА?
7. Що там у інших воєнкомів?
Не дуже багато запитань?
3. Як саме і за що він отримував гроші?
4. Як він вивів ці гроші з України?
7. Що там у інших воєнкомів?
Не дуже багато запитань?
Без_паніки• 19 июля 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Когда шли...знал на что идут,
точно)
но когда вы так относитесь к врачам, тоже должны знать, к чему это приведет.
Частные клиники не зря открываются за каждым углом, там уже никаких взяток: пришел, заплатил 900 грн, тебе проконсультировали за 15 мин и все довольны)
Ответ дляАноним Первый
А я сьогодні таку новину прочитала. Злість здається моє стале відчуття тепер
А от вам дещо цікаве із життя Маріуполя. Точніше, Маріупольської міської ради (у вигнанні).
Як відомо, Маріуполь вже майже рік окупований рашистськими терористами. Але, виявляється, Маріупольська міська рада продовжує активно здійснювати місцеве самоврядування окупованим містом.
Разом із деякими адвокатами, ми натрапили на інформацію про дуже активну діяльність маріупольскої місцевої влади, до якої дуже багато питань.
Питання перше. Скільки на підконтрольній Україні території знаходиться депутатів цієї міської ради і яким чином вони продовжують проводити засідання ради та приймати рішення? 🧐
Питання друге. Рішенням Маріупольської міської ради №72 від 25.03.2023 року затверджено бюджет міста Маріуполя. Доходів в ньому (зазначена тільки цифра) - три мільярди гривень. Яким чином і куди вони їх отримують. І головне - яким чином і куди вони їх витрачають, бо витрати затверджено в сумі теж три мільярди, з яких - 785 мільйонів на бюджет розвитку міста. 🤯
Питання третє. Цим же рішенням Маріупольська міська рада надає зі спеціального фонду міського бюджету 90 мільйонів гривень в кредит комунальному підприємству ’Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління’. В мене в голові зараз, читаючи написане, такий вибух, що я навіть не можу зупинити потік питань - починаючи від того, на що кредит і кому та як його передали?
Питання четверте. Цим же рішенням міськради передбачено дотацію ’на виконання функцій місцевого самоврядування’ на суму півтора мільйярди гривень. Як, хто і куди витрачатиме ці гроші?
Питання п´яте. Іншим рішенням - №3 від 09 травня 2022 року (мабуть - до дня радянської ’перемоги’) міський голова Маріуполя Бойченко встановив на період війни собі додаткову премію до зарплати в розмірі 50% своєї середньої заробітньої плати, а керівникам і працівникам міської ради та виконавчих органів - 100% середньої зарплати. Цікаво, в мешканців Маріуполя збільшились доходи у двічі після окупації міста?
Питання шосте. Рішенням №71 від 25.03.2023 року Маріупольська міськрада передала в оренду гуртожитки. Як? Кому? Іншими рішеннями вони також неодноразово передають з балансу на баланс певне майно маріупольської громади. Яким чином?
Питання сьому. Рішенням №61 від 22.12.2022 року депутати Маріупольської міськради затвердили програму економічного і соціального розвитку маріупольської громади на 2023 рік, а в бюджеті на 2023 рік передбачили на неї гроші. Я навіть не можу сформулювати що тут запитати - це просто якийсь нонсенс.
Висновки робіть самі, бо я не можу підібрати цензурних слів. Всі згадані документи розміщені на офіційному сайті Маріупольської міскради - вони навіть не приховують нічого. Війна все спише.
Пост одеського адвоката Гумірова.
Какая прелесть!)))))
Ответ дляPolz
Заставляли не треба. Треба брати направлення, записуватись на прийом і робити все згідно з законом.
Еще раз, направление к этому врачу никто не даст, он работает в ведомственной клинике для чиновников. Те врачи, котрые работают по направлению, развели руками, сказали, что сделать ничего нельзя. Кстати, возможно уже и можно попасть официально, в моем случае дело было 8 лет назад.
Ответ дляku4eravaku4erava
Через касу
Якщо лікар погодиться через касу то це відм варіант... але чесно скажу вам, поки мої податки просирають у вигляді завищ контрактів, поки держава оплачує послуги горбунова, осадчої, кравець мені все рівно як я буду платити через касу чи особисто в руки
ku4eravaku4erava• 19 июля 2023
Ответ дляJave
Так нечего не изменится
Ответ дляАноним Первый
Пост одеського адвоката Гумірова.
Офигеть конечно. Интересно, из каких источников они планируют формировать свой бюджет
Ответ дляku4eravaku4erava
Так нечего не изменится
Изменится- изменится.. взаємодія громадянин-держава це не гра в одні ворота... це взаємовигідне співробітництво.. і не треба маніпулювати примітивними відмадками зміни починаються з тебе..уже проходили і бачимо зараз плачевний результат
Ответ дляku4eravaku4erava
У вас очень важные вопросы, но надо начинать с себя, тут на этом сайте видим сотни людей ищущих кому дать взятку что б избежать мобилизации, дальше врачам считают должным платить за всё, учителям , и т.д. сами растим военкомов взяточников и удивляемся...
начинайте
ku4eravaku4erava• 19 июля 2023
Ответ дляБез_паніки
точно)
Я к врачу хожу раз в месяц, а на автобусе езжу каждый день, каждый из этих людей заслуживает уважения,
Без_паніки• 19 июля 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Все профессии заслуживают уважения и достойной оплаты.
Без_паніки• 19 июля 2023
Ответ дляJave
Таке апріорі не можливо.. так як для кожного ’достойна оплата ’ різна..
Чому неможливо? Це питання наявних грошей в держбюджеті.
Мінімальна з/п, від якої і розраховується інші з/п - це суми, на які неможливо прожити.
Але коли ти платиш податки як ФОП, то хочеться, шоб вони були ще меншими) Я не економіст, але вірю в те, що можна було б створити якусь збалансовану систему.
Та для цього для початку треба, щоб не крали, такі як борисов, а там може і грошей би вистачило.
Ответ дляБез_паніки
Ми говоримо, що хірург не може отримувати таку ж заробітну плату як водій автобуса.. тому що хірург витратив 20 років життя щоб стати хірургом, тому він не може отримувати на рівні з водієм автобуса..чи вам би хотілось би щоб хірург віддавав 40% -50% свого доходу щоб держава роздавала водіям автобусів? Тому що вони хороші люди? І так я з повагою відношусь до будь-яких професій, але хороша людина це не ті навики за які платять ЗП
Без_паніки• 19 июля 2023
Ответ дляJave
а хіба мова йшла про однакові з/п?
де ви таке побачили?
Я писала про те, що кожен заслуговує на те, щоб отримувати достойну заробітну плату, а те що вона має бути однаковою для всіх професій, це ж наче очевидні речі і так.
де ви таке побачили?
Ответ дляБез_паніки
а хіба мова йшла про однакові з/п?
де ви таке побачили?
Достойну це поняття дуже ’растяжимое’. Водій маршрутки може хотіти отримувати таку ж ЗП як лікар, і буде вважати це справедливою оплатою його роботи. Для того щоб в Україні люди отримували достойну ЗП ми мусимо змінювати стуктуру економіки , а те що ви ФОПів згадали то скажу по секрету рівень податків не впливає на розмір ЗП населення.. на ЗП впливає яка економіка у вас буде: високотехнологічна чи сировинна.. Для прикладу одна фарм компанія в США ств доданної вартості на десятки млрд дол, (якщо не помиляюсь це 1000 млрд, писалрсь про гіганта фарм бізнесу)так це одна компанія, а їх в США десятки... а у нас ВВП всієї країни складав у 21 році 280 млрд дол
Без_паніки• 19 июля 2023
Ответ дляJave
Мінімальна з/п має бути такою, щоб людина могла на неї прожити, бідно, скромно, але не на хлібі з водою.
На 6-7 тис нерельно прожити, якщо платити за комунальні послуги, про аренду вже навіть мова не йде.
Хто що хоче - це вже геть інша розмова. І звичайно при будь-яких розкладах порівнювати з/п хірурга і водія не має сенсу, і не розумію, навіщо це взагалі обговорювати?
Звичайно для того, щоб підвищувати рівень мінімальної з/п, треба щоб на це були гроші, а для цього має працювати економіка.
Стосовно ФОПів - коли кожного місяця треба сплатити тільки ЄСВ 1400 грн, незалежно від прибутку, то для декого це відчутно, якщо рівень мінімальної з/п раптом підвищать, і вона складатиме скажімо 13 тис грн, то ФОП повинен буде сплатити 2800 щомісяця.
Але зараз ще немає про що говорити.
Ответ дляБез_паніки
Але зараз ще немає про що говорити.
Ви раптом не працюєте на Шмигаля і не ви писали програму по економічному розвитку країни? (Я жартую по -доброму))) У нас ВВП у 2022 році було 161 млрд дол, якщо поділити на 16 млн працючих виходить 850 дол в місяць- це, грубо говорячи, середня ціна 1 робітника в Україні... а тей метод про який ви пишете, то реальну вартість тих грошей інфляція нівелює за 1 рік.. на жаль, економіка так не працює.. щоб платити більше, у нас мусить випускатися продукція, яка потребує висококваліфікованих спеціалістів і ця продукція мусила б формувати багато сотень млрд дол ввп нашого в рік
Ответ дляБез_паніки
Але зараз ще немає про що говорити.
Але я згодна, нинішня мін зп нікуди не годиться..
Без_паніки• 19 июля 2023
Ответ дляJave
та я ж взагалі ні про який метод не пишу) я не економіст, це не моя сфера.