От пишуть іноді автори теми типу «що буде їм після розгрому зерна», або «ура ура Кримський міст», а коменти всі «ну і що», «не міст, а прольот», «нічого ім не буде», «погано лише нам, бо зерно застрахрване», «а на нас всім плювать» ітд ітп. Тобто всі вже змирилися, всі вже нічого не чекають від життя, перемоги не буде ну і тому ж дусі. Вірно я розумію +- загальний настрій принаймні тут , в нашрму колективі? Не було майже тем, де не прозвучало безвихідності та приреченості. Прстійно «та кому ми там потрібні, та ніколи нас не візьмуть» і трму подібне. Іноді бувають заголовки позитивні. А коменти все одно…Все, сидимо чекаємо смерті наче. Чи економічної сраки. Чи ще чогось.
Я не спорю, що лайно кругом. Но мене дратує. Якщо всі так міркують і поза нашим дружним поралницьким колективом, то я кажу наперед - діла дійсно не буде. Я просто так, можете не коментувати.
Красный Смех• 19 июля 2023
Так во всех темах, не только в политических. На форуме есть оптимисты, есть пессимисты и есть пофигисты. Любую создайте - все три категории будут там + ботоферма, но они стадом только в Политику ходят. А создайте, например - ’Как вам такая фигура’? Оптимисты похвалят сиси, пессимисты найдут косоглазие и целлюлит, пофигисты напишут ’мне все равно кто это’ :)
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
-Посмотрим, а пока надо жить здесь и сейчас.
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
Красный Смех• 19 июля 2023
Ответ дляШеллар
Так буде не завжди. Все проходить, і хороше і погане.
Соломоново кольца и Шагалова коза :)
Без_паніки• 19 июля 2023
ми чекаємо перемоги, але без марних сподівань, що хтось її здобуде за нас, хтось прийде і врятує. Такого не буде. Але ми дуже багато чого можемо змінити і самі.
Люди діляться на два типа,як зі стаканом наполовину порожній і наполовину наповнений.Ну ,ви зрозуміли.Так і тут ,все пропало,буде гірше і інші ,ми прорвемося,все буде ок.Думку висловлють і ті і інші,і ми мусимо це читати і поважати їхні думкі.Дратує це чи ні .А ось є третя каста... це відверті рашиські жаби,яким би в житті морду в капусту посікти.
Ответ дляКрасный Смех
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
Реалистов забыли.
Красный Смех• 19 июля 2023
Ответ дляGimma
Реалистов забыли.
Любой реалист попадает в одну из вышеперечисленных категорий, у каждого же из нас своя реальность, верно? У меня в Харькове одна, у кого-то в Берлине - другая :)