Сокодавка ще та• 20 июля 2023

На якому кольорі підлоги підійде світлий інтерєр? Білі двері, молочні стіни

Ось є 2 варіанта
Колір підлоги пісочний - світліший
І трішки насиченіший
маска Ілона• 20 июля 2023
Вам ще не набридло? Десятки тем за день з тією вашою підлогою. Ідіть до дизайнера. Нема грошей то йдіть в пінтерест
Голубец• 20 июля 2023
в мене більш насичена
Свята• 20 июля 2023
Вам лично что нравится? Вам же там жить и смотреть
Бутерброд и я• 20 июля 2023
эти три фото это два разных варианта?
Помогалочка• 20 июля 2023
Да любой природный
БезникаяЯ• 20 июля 2023
Де світліший і насиченіший? Вони абсолютно однакові.
Голубец• 20 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
не сидіть днями на сайті і не буде нічого дратувати.
автор Сокодавка ще та • 20 июля 2023
Давайте сьогодні поставимо крапку з цією підлогою, мені вже самій дурно від вибору)))
Це мої фаворити:
автор Сокодавка ще та • 20 июля 2023
Ответ дляГолубец
в мене більш насичена
Боюсь саме насичений колір бо буде в очі кидатися, площа маленька
Голубец• 20 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Це мої фаворити:
я вас розумію. поки вибрала ламінат, то голова йшла обертом. зараз не звертаю на нього уваги.
Снідаю авокадо• 20 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Це мої фаворити:
На втором фото самый левый
Снідаю авокадо• 20 июля 2023
Ответ дляГолубец
А я наоборот целый год радуюсь что выбрали именно свой. Три месяца выбирали , все магазины объездили что были в городе и за городом. И не пожалели.
Tammy21• 20 июля 2023
Я проф.граф.дізайнерка. Не проф. дизайнерка інтер´єрів, але досвід в мене є. Авторка, я вам з усією відповідальністю пишу -- будь яка підлога підійде до білих стін. Хоч червона. Справа взагалі не в кольорі окремих елементів, вам потрібно зібрати усю палітру, щоб зрозуміти як воно буде виглядати.
автор Сокодавка ще та • 20 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Ось і в мене так
Поки не передивлюсь весь асортимент не можу ніяк купити… )))
автор Сокодавка ще та • 20 июля 2023
Ответ дляTammy21
Дякую за пораду)
Але все рівно треба вибрати з 3 варіантів
Голубец• 20 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Дякую за пораду)
Покажу варіант з темнішим ламінатом. В мене світлі стіни, молочного кольору.
ЧукИГеки• 20 июля 2023
Ответ дляГолубец
В мене майже такий саме. Обожнюю свою підлогу.
Брюнетка в Мармеладе• 20 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Це мої фаворити:
Друге фото, другий або третій варіант
Голубец• 20 июля 2023
Ось знайшла ближче разом з плиткою. Не кажу, що в мене гарно, але порівняєте, що вам ближче. На фото він ніби кидається в очі, а в реальності спокійний.
Анонім-ка• 20 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Це мої фаворити:
Черную