Якось так і живу• 22 июля 2023
Чи небезпечно поколотись їжаком?
В мене якась біда весь час з тим їжаком, що поселився в нас. Я ввечері як не вийду, так і перечіплюсь через нього і поколюсь. В різних місцях наче піджидає мене. Забуваю брати ліхтар. Ось зараз мало того, що ледь не вбилась, так ще і покололась дуже. Вже 3 раз за місяць така фігня
Баба на горошині• 22 июля 2023
Добре, що це ваш знайомий їжачок. Будете спостерігати за ним. Якщо стан його здоров´я буде погіршуватися - і вам треба буде звернутися до лікаря.
Їжачки таки ж переносники хвороб як і криси та лист. Також вони і сказом хворіють.
Коко На Страже• 22 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Не лякайте людину. Скільки я тих їжаків переносила і тільки дорослою дізналася, що вони можуть і вкусити ))
Мій не такий• 22 июля 2023
їжаки можуть переносити на голках сказ - це найгірше з того, що там може бути.
Винник• 22 июля 2023
Якщо є рани, треба обробити антисептиком, якщо довго не проходять - мазь з антибіотиками. На голках їжаків дуже багато бруду.
В мене в дитинстві такі рани більше місяця загоювались. Я на те не звертала увагу і батькам не казала, але пам´ятаю, що ну дуже повільно йшов процес
Copy-Paste• 22 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Ну, це точна бредятина! Сказ не може жити в звичайному середовищі. Це вірус! Не лякайте людину
Анонім Завгосп• 23 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
у нас жил когда то в моем детстве.
Папа откуда то принес..)
У знакомой дома разродилась ежиха, она потом пристраивала ежиков и себе оставила.)) Стала крупным спецом по ежам.))
Папа откуда то принес..)
Калинові вуста• 23 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Поддержу. В детстве постоянно тягала их на даче. Тогда даже не знала, что они переносят бешенство.
Думаю, врядли бешенство может быть на иголках, они же не вылизываются. Но для самоуспокоения понаблюдать стоит. И на будущее ходить с фонариком