Дуняша• 24 июля 2023
Хто такий гель пробував?
Ласковая_львица• 24 июля 2023
Ответ дляДуняша
Там такой рецепт, что мне проще кабачки приготовить)))
Як вдало людина за порошок запитати вирішила, кабачки дешевше) Я між іншим вже майже спала, але тут як зірка на небі ота Медуза
Дуняша
• 24 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
То вы ещё не знаете за коктейль ’Месть за минет’ или ’Месть бывшему’))
Ласковая_львица• 24 июля 2023
Ответ дляДуняша
То ви гель в той коктейль шукали?)
Дуняша
• 24 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
То ви гель в той коктейль шукали?)
Для коктейля такого ещё и бывший нужен, то наверное лучше, кабачки нижели бывший)
Просто красавица• 24 июля 2023
Дівчатка, читаю вас і згадую наш мультик. Ми найкраща нація у світі!
Ласковая_львица• 24 июля 2023
Ответ дляДуняша
Таки доля нам вказує на кабачки) В кабачках захована велика сила і широчезне меню від котлети до торту, треба ще погуглити чи є настоянка з них))
Дуняша
• 24 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Полюмобу есть, ну или придумаем. Коктейль из рассола очень даже ничего, я думаю с кабачков тоже будет интересно.