Сапай вазони• 24 июля 2023
Дівчата, хто з Вінниці, що це так смердить каналізацією кожного божого вечора?
Хтось знає? Вікно не можна відкрити. Район Словянка, Поділля
Сапай вазони
• 24 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Напевно очисні, Сабарів.
Мабуть, бо близько. І запах такий, дійсно, як каналізація. Жах просто.
Сапай вазони
• 24 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Замостя норм
Так, ви набагато далі від цих очисних.Пощастило 🍀
Пупуговка• 24 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Та в нас свої приколи тут. Недалеко поле і вночі його пару разів кроплять, так воняє тими хімікатами що треш просто.
Вінничанки, гарної і тихої ночі всім нам, та і взагалі всім, хто не русня)
Маргарита-8944• 24 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Напевно очисні, Сабарів.
Так це воно))
Живемо на Академічному) Майже кожної ночі влітку такий запах
Сапай вазони
• 24 июля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Так це воно))
Кажуть, що раніше більше смерділо. Зараз менше. Це так?