Я только за!• 24 июля 2023
Трускавец 365 в ноябре, кто-нибудь был?
Хотели семьей взять тур в эту сеть отелей на лето, но уже все места забронированы. Следующий отпуск будет в ноябре. Кто-нибудь был там в это время года? Погода сильно печальная? Будет нормально на экскурсии ездить? Дожди, ветра? Цены конечно подросли не хило так на неделю отдыха((
Кашка-маняшка• 24 июля 2023
Не вгадаєш. Буває чудовий, теплий листопад, а буває дощ, мряка, навіть мокрий сніг. Другий варіант частіше.
Такого ажіотажу як цього року ще в Карпатах не було - от вам і ціни))
Воздух в банке• 24 июля 2023
Ми зараз в Трускавці. Навіть не очікувала, що на дитину і дорослого на 10 днів така сума немаленька вийде(
Я только за!
• 24 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ви в готелі Трускавець 365? Ціни дуже великі?
Треба підробіток• 24 июля 2023
Ответ дляЯ только за!
А що там рахувати? Ви оплачуєте тур, в нього включені екскурсії та харчування, а що ви додатково будете купувати, залежить лише від вас. Ми були у кінці травня на початку червня, тур обійшовся на двої дорослих 10500 грн, бензин щоб доїхати 4000 грн і там витратили тисячі 3000-4000 на алкоголь та смаколики.
Я только за!
• 24 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я была в конце октября, погода была отличная
Спасибо!
Воздух в банке• 24 июля 2023
Ответ дляЯ только за!
Ні, не там. Просто в отелі, не в санаторії. На санаторій у мене рука не піднялася