Сирожено_пирожено• 24 июля 2023

Хтось хоче приїхати в Львівську область в гості?

Написала коментар в темі , але не впевнена ,що в темі є люди.
Хто не спить через тривоги в вашому регіоні можу запропонувати кімнату з двоспальним ліжком до 17-19 серпня , можливо довше. Львівська область. До гір 30 хв .
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Я жінка , якщо що .

Не гавкаю- но охраняю• 24 июля 2023
Ви уточніть, будь ласка, скільки це буде коштувати?
Дівчина заглядєніє• 24 июля 2023
Ви в своє особисте житло запрошуєте? Навіщо це вам?
Nastia_stasy• 24 июля 2023
Яка ціна? Де знаходитися?
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Безкоштовно
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну комусь менше повезло в житті , жити поруч з вбивцями і прокидатися від вибухів. А що не так ?
Покращена• 24 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
автор, Ви класна!!! Візмить до себе якусь маму с дітьми, які ніде не бували та ніколи тих гір не бачили. Хай Вам щастить дбра Ви людина!

PORKA• 24 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Я Київ,Я хочу з дітьми,13 17 років.
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Безкоштовно
Ви молодець і дуже хороша людина! Але пораджу вам бути обережною, не завадить перевірити, кого пускатимете в гості. Я не з заходу, живу у Знам´янці, минулої весни теж запросила до себе в гості людей, що хочуть перепочити від обстрілів... Запрошувала через соцмережі і потім дуже розкаялася у своїй наївності. Люди, які до нас приїхали, ззовні видалися дуже порядними, але обікрали наш будинок. Ось так буває. Тому обережність не завадить ніколи.
PORKA• 24 июля 2023
Нехочу ні гір,ні развлекаться,хочу виспатися
PORKA• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Господи,як обікрали?
Жестььььь
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляPORKA
Господи,як обікрали?
Жестььььь
У нас в шафі на верхній полиці лежала пластикова папочка з грошима, відкладеними на машину. Ми не зрашу помітили, що вони пропали, десь на третій день, як поїхала та родина. Я їм ще на дорогу пиріжки пекла і домашні консервації в кошик спакувала... Крім них, нікого в той час в домі не було, ніхто тоді не заходив. Ну бог їм суддя, ми в поліцію не зверталися, просто зробили для себе висновки.
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляPORKA
Я Київ,Я хочу з дітьми,13 17 років.
Нажаль вам одного ліжка не вистачить , а більше спальних місць нема
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляPORKA
Запрошую )
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Ну у мене готівки нема ) вся готівка в колишньої свекрухи на зберіганні. Мультиварка і блендер. Старий ноут десь в шафі. Макбук завжди зі мною навіть якщо іду кудись. бо заходжу до тата чи друзів , маю бути в мережі по роботі
Света С Приветом• 24 июля 2023
Ну такое, мы сначала в Одесе от взрывов 24 проснулись, а как на западную уехали так и туда прилетело, только еще ближе. Сейчас нормально поспать можно только заграницей.
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви мудра і передбачлива людина) Я тепер теж зберігаю кошти лише на банківській карточці -- так спокійніше.
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну ймовірність значно вища що прилетить саме в Одесу чи Суми,а не маленьке містечко за 1000 ким від москалів. Ну і більше шансів ,що ракети збють і не долетить. Хоча погоджусь ,що все може бути
PORKA• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Жестььььь і просто жестььььь,ми жили у квартирі у знайомих,то я и навіть ті шкафи не відкривала,вони потім сказали беріть нові сковорідки,рушники,але я їх навіть не бачила,купила усе свое,і користувалася шо було на кухні.Вони прийшли і відкрили шафу,у них там нові рушникі і сковорідки,кажу ні,нам не потрібно,дякую шо є де спати,мы не міліонеры,але дітям купити полотенец і сковорідку на млинці,я можу,бо тікали без нічого

Света С Приветом• 24 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну мы где-то так и думали, только когда хата тряслась, уже перестали так думать, и прилетело тогда знатно, все приземлились.
PORKA• 24 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Я на підлозі прекрасно спала на пледіку,у березні,коли тікали з Киева.я проста
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляPORKA
Бачте, є різні люди, на жаль, порядні і не дуже. Я собі ту ситуацію розглядаю як життєвий урок. Навіть зла на них не тримаю. Навіть досі їх шкода. Вони так зробили від відчаю, на мою думку. Тому переконала чоловіка нікуди не заявляти і пробачити їх.
100pudov• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Как так, нужно было заявить. Обычно такими предложениями самые наглые и пользуются. Наши соседи пустили к себе пожить отдаленно знакомую семью, так те пожрали их консервацию, выпили весь алкоголь из погреба, насвинячили, носили их одежду, еще и не досчитались кофеварки и соковыжималки.
автор Сирожено_пирожено • 24 июля 2023
Ответ дляPORKA
Ви машиною чи поїздом плануєте ? У вас дітки одної статі?
MargoMor• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Я в своё время вообще будущего ополченца приютила, он потом боевую награду от Захарченко получил. Так мерзко, ужас, лучше бы обокрал
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ для100pudov
Чоловік хотів. А я його переконала, що треба їх пробачити. То була багатодітна родина, ви б бачили, якими очима їх молодші дівчатка дивилися на іграшки моїх дітей... Шкода їх до сліз. Я дітей пожаліла. Може даремно, не знаю, зараз вже пізно про це думати.
ТайТаке• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Какая сумма ?
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Какая сумма ?
Не дуже велика. 2600 доларів. Але все одно прикро, краще б я на дітей їх витратила.
PORKA• 24 июля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Мы тоже уехали во Львов тогда,и 24 марта тож рядом 4 ракеты прилетело,в какой то завод,а мы 9й єтаж,но тоже бегалала с детьми в ледяной паркинг,єто жестььььь
100pudov• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
ого